کد خبر: 645219
|
۱۴۰۲/۰۹/۲۹ ۲۰:۳۰:۰۰
| |

«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

رفیق‌کشی به خاطر یک میلیون تومان

متهم می‌گوید دوست صمیمی‌اش به او یک میلیون تومان قرض داده بود اما چون بدهی‌اش را نمی‌داد با هم دعوا کردند و قتل رقم خورد.

رفیق‌کشی به خاطر یک میلیون تومان
کد خبر: 645219
|
۱۴۰۲/۰۹/۲۹ ۲۰:۳۰:۰۰

قاتلی که با سختی زیاد موفق شد رضایت اولیای دم را بگیرد و از قصاص نجات پیدا کند توضیح داد چطور به خاطر یک میلیون تومان مرتکب قتل شد.

به گزارش اعتمادآنلاین، متهم یک سال قبل دوستش را در جریان درگیری به قتل رسانده است. او خودش با ماموران پلیس تماس گرفت و گفت: دوستم را با ضربه چاقو کشته‌ام.

وقتی ماموران به محل رفتند و تحقیقات خود را آغاز کردند، متوجه شدند درگیری میان مقتول به نام سجاد و دوستش به نام یوسف برای چند دقیقه طول کشید. یوسف بعد از بازداشت به قتل دوستش اعتراف کرد و پرونده با تکمیل تحقیقات برای رسیدگی در دادگاه کیفری استان تهران آماده شده بود که اولیای دم اعلام گذشت کردند.

یوسف در جلسه رسیدگی به پرونده‌ بعد از اینکه کیفرخواست علیه او خوانده شد، گفت: من و سجاد مدت‌ها با هم دوست بودیم. سال‌های زیادی از رفاقت ما می‌گذشت. حتی با هم خانه اجاره کردیم و زندگی می‌کردیم. تا اینکه سجاد از من یک میلیون تومان پول خواست او گفته بود این مبلغ را بازمی‌گرداند؛ اما سر قولش نبود.

متهم در ادامه گفت: آخرین بار از او خواستم پولم را بدهد اما فحاشی کرد و من که کنترل اعصابم را از دست داده بودم، چاقو کشیدم. باور کنید قصد کشتن دوستم را نداشتم و نمی‌دانم چاقو چطور با گردن او برخورد کرد. بلافاصله با اورژانس و پلیس تماس گرفتم ولی سجاد ناخواسته کشته شد. من از قتل پشیمان و شرمنده خانواده سجاد هستم. برای اینکه بتوانم رضایت خانواده سجاد را بگیرم یک و نیم میلیارد تومان هزینه کردم. همه دارایی خودم و خانواده‌ام را دادم که بتوانم زنده بمانم. حالا از قضات دادگاه تقاضا دارم در مجازاتم تخفیف قائل شوند تا زودتر آزاد شوم.

بنا به این گزارش قضات دادگاه به زودی بعد از شور حکم خود را اعلام خواهند کرد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها