سقوط مرگبار زن جوان موقع فرار از چنگ مرد متجاوز
کد خبر: 573204
۱۴۰۱/۰۶/۱۸ ۰۹:۴۲:۴۷

سقوط مرگبار زن جوان موقع فرار از چنگ مرد متجاوز

یکی از اراذل و اوباش شهرستان مریوان قصد تعرض به یک زن ۳۶ ساله را داشته که وی از طبقه دوم ساختمان به پایین پرت می‌شود و فوت می‌کند.

رئیس کل دادگستری استان کردستان دستور رسیدگی سریع و خارج از نوبت مرگ زنی در مریوان را صادرکرد.

در پی فوت خانم ۳۶ ساله اهل شهرستان مریوان، حجت الاسلام والمسلمین حسینی از دستگیری فرد متهم با قرار بازداشت موقت خبر داد و به رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مریوان دستور داد موضوع را با سرعت و دقت پیگیری و ابعاد مختلف حادثه را مورد بررسی ویژه قرار دهند.

به گزارش اعتماد آنلاین به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کردستان، حجت الاسلام و المسلمین حسینی دستور رسیدگی خارج از نوبت به پرونده در دادگاه کیفری یک استان را صادر کرد و افزود: پرونده این حادثه باید توسط بازپرس و دادستان مریوان سریعا و خارج از نوبت مورد رسیدگی قرار گیرد.

شایان ذکر است که در مورخ ۱۴ شهریورماه سال جاری و حسب تحقیقات اولیه بازپرس دادگستری مریوان یکی از اراذل و اوباش شهرستان مریوان اقدام به گروگانگیری و سپس قصد تعرض به یک زن ۳۶ ساله اهل روستای چشمیدر از توابع شهرستان سروآباد را داشته که وی از طبقه دوم ساختمان به پایین پرت می‌شود و متاسفانه بر اثر شدت جراحات وارده عصر مورخ ۱۷ شهریورماه سال جاری در بیمارستان کوثر سنندج فوت می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی