کد خبر: 656680
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۲ ۰۷:۰۰:۰۰
| |

سربازان نیروی هوایی آمریکا چقدر حقوق می‌گیرند؟+جدول و مزایا

به اعضای نیروی هوایی ایالات متحده یک حقوق پایه ماهانه پرداخت می‌شود که بر اساس رتبه فعلی‌شان تعیین می‌شود، بدون احتساب کمک هزینه‌ها و پاداش‌های اضافی. کمک هزینه معاف کمک‌های مالی معاف از مالیات و پرداخت‌های خاص بسته به امتیازبندی و محل استقرار نیز به چک نهایی اضافه می‌شود.

سربازان نیروی هوایی آمریکا چقدر حقوق می‌گیرند؟+جدول و مزایا
کد خبر: 656680
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۲ ۰۷:۰۰:۰۰

پیوستن به نیروی هوایی ایالات متحده می‌تواند به شما این شانس را بدهد که به سراسر جهان سفر کنید و در یک سازمان نوآور با فرصت‌های شغلی فراوان کار کنید.

به گزارش روزیاتو، پس از پذیرش در این نیرو، آموزش اولیه ممکن است یکی از چالش برانگیزترین چالش‌های جسمی و ذهنی باشد که تا به حال با آن مواجه خواهید شد. در پایان آموزش اولیه، از نظر جسمی، ذهنی و عاطفی مورد آزمایش قرار خواهید گرفت.

به اعضای نیروی هوایی ایالات متحده یک حقوق پایه ماهانه پرداخت می‌شود که بر اساس رتبه فعلی‌شان تعیین می‌شود، بدون احتساب کمک هزینه‌ها و پاداش‌های اضافی. کمک هزینه معاف کمک‌های مالی معاف از مالیات و پرداخت‌های خاص بسته به امتیازبندی و محل استقرار نیز به چک نهایی شما اضافه می‌شود. حقوق نظامی در آغاز هر سال تقویمی بررسی و افزایش می‌یابد.

صرف نظر از اینکه در کدام شاخه و تخصص کار می‌کنید، بر اساس رتبه خود دستمزد یکسانی دریافت می‌کنید. بنابراین، برای افزایش حقوق خود باید به رتبه بالاتری ارتقا پیدا کنید، که بر اساس آن افراد نیرو‌های استاندارد به جایگاه افسری دست پیدا می‌کنند. خلبانان تنها استثنا هستند. زمانی که افسر شدید، حقوق متوسط ​​بیشتری نسبت به خلبانان نیروی هوایی ارتش آمریکا دریافت می‌کنید.

پرداخت خدمات اضافی در شرایط استثنایی داده می‌شود، مانند زمانی که اعضای نیرو به طور فعال وظایف خاصی را در مکان‌های جغرافیایی چالش برانگیز انجام می‌دهند، کد‌های ویژه نیروی هوایی (AFSC) را اشغال می‌کنند، یا در حال انجام ماموریت هستند.

نرخ‌های پرداخت

این نرخ‌ها برای نقش‌های مختلف در نیروی هوایی ایالات متحده است:

حقوق

حقوق

مزایا

به محض اینکه تاییده نهایی استخدام را دریافت کنید، واجد شرایط دریافت چندین مزایا برای خود و خانواده تان خواهید بود، که می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

- بیمه ارزان قیمت

- پوشش جامع پزشکی و دندانپزشکی

- حقوق کامل در روز‌های بیماری

- بیمه عمر ارزان قیمت

غذا و مسکن

- پوشش هزینه‌های زندگی برای کسانی که در پایگاه هستند

- کمک هزینه مسکن معاف از مالیات که به صورت ماهانه برای هوانوردانی که در خارج از پایگاه زندگی می‌کنند پرداخت می‌شود

- هزینه خرید از دپارتمان‌ها و فروشگاه‌های مواد غذایی معاف از مالیات، کمتر از میانگین ملی خدمت دهندگان خارج از پایگاه

- کمک هزینه غذای ماهانه

بازنشستگی

امکان بازنشستگی پس از ۲۰ سال خدمت فعال

Thrift Savings Plan، برنامه‌ای که به هوانوردان اجازه می‌دهد تا بخشی از حقوق ماهانه خود را در یک حساب جداگانه پس انداز نمایند

تحصیلات

- نزدیک به ۱۰۰ درصد کمک شهریه از طریق چندین برنامه

- می‌تواند از طریق آموزش‌های پایه مدرک کالج را کسب کند

- بازپرداخت وام دانشجویی

تعطیلات و سفر

- مرخصی با حقوق ۳۰ روزه

- تخفیف‌های نظامی در چندین هتل در سراسر ایالات متحده موجود است

تفریحات

- تجهیزات مختلف ورزشی، هنری یا صنایع دستی در سراسر پایگاه، به صورت رایگان یا با نرخ‌های کم در دسترس هستند

- برنامه‌های فعالیت‌های اجتماعی و تفریحی

تعداد زیادی شغل موجود است

بر اساس گزارش نیروی هوایی ایالات متحده، این سازمان در حال حاضر بیش از ۶۸۹،۰۰۰ پرسنل شامل هوانوردان فعال (۳۲۲،۰۰۰ نفر) و پرسنل غیرنظامی، هوانوردان ذخیره، هوانوردان گارد ملی هوایی و نیرو‌های کمکی گشت هوایی غیرنظامی را در استخدام دارد.

طبق لیست‌های شغلی در Indeed، حقوق نیروی هوایی ایالات متحده از حدود ۳۳،۰۰۵ دلار در سال برای یک دستیار برقکار تا ۱۳۵،۰۰۰ دلار سالانه برای یک پرستار خانواده متغیر است. ممکن است تعجب آور باشد که در حالی که خلبانان یکی از بالاترین نرخ‌های دستمزد را در نیروی هوایی دارند، این بالاترین دستمزد نیست و مدیران برنامه و مهندسان هوانوردی در میان افرادی هستند که بیشترین میزان دستمزد را دریافت می‌کنند.

خلبانان تجاری ایالات متحده از حقوقی حدود دو برابر خلبانان نیروی هوایی برخوردار هستند، اما همانطور که نیروی هوایی اعلام کرده است، حقوق پایه تنها بخشی از مزایایی است که هوانوردان نظامی از آن برخوردار می‌شوند. هوانوردان همچنین واجد شرایط دریافت مبالغ اضافی بسته به محل استقرارشان و طیف وسیعی از بسته‌های مزایای سخاوتمندانه هستند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها