کد خبر: 659660
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۹ ۱۲:۳۵:۰۶
| |

اتفاق غیر منتظره قبل از بازی حساس؛ انتقاد تند آنچلوتی از بایرن مونیخ!

کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، از رفتارهای مدیران بایرن مونیخ در زمان حضورش در این باشگاه انتقاد کرد.

اتفاق غیر منتظره قبل از بازی حساس؛ انتقاد تند آنچلوتی از بایرن مونیخ!
کد خبر: 659660
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۹ ۱۲:۳۵:۰۶

آنچلوتی معمولا به عنوان یک سرمربی آرام شناخته می‌شود اما در نشست خبری پیش از بازی برگشت برابر بایرن مونیخ در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در پاسخ به سوالی درباره ناکامی‌اش در آلمان انتقادهای تندی را مطرح کرد.

به گزارش ورزش سه، این مربی ایتالیایی در فاصله جولای ۲۰۱۶ تا سپتامبر ۲۰۱۷ و به مدت ۱۵ ماه هدایت بایرن مونیخ را بر عهده داشت اما پس از قبول شکست 0-3 برابر پاری سن ژرمن از این سمت کنار گذاشته شد و حالا معتقد است که حمایت کافی از او صورت نگرفته است.

او در نشست خبری پیش از این بازی در پاسخ به سوالی در این باره گفت:« این داستانی قدیمی است! ما کاری داریم و باید آن را انجام بدهیم و ایده مشخصی برای آن داریم. اما در عین حال به حمایت باشگاه هم نیاز داریم. این حمایت اهمیت زیادی دارد، در غیر این صورت کارتان خوب نخواهد بود. و اگر این حمایت صورت نگیرد، بهتر است که جدا شوید. مانند اتفاقی که بین من و بایرن رخ داد.»

این واقعیت که سرمربی رئال مادرید صراحتا و به تندی از بایرن مونیخ و مدیران این باشگاه انتقاد کرد اتفاقی بسیار غیر عادی از سوی او که همه به آرامش و خوش رفتاری‌اش باور دارند به حساب می‌آید.

یکی از موضوعاتی که کاملا مشخص است این است که منظور کارلتو بخشی از بازیکنان تیم هم بوده‌اند. شش سال و نیم پیش و پس از این که او تصمیم گرفت در بازی برابر پاری سن ژرمن، آرین روبن، فرانک ریبری، متس هوملز و کینگزلی کومان را روی نیمکت و ژروم بواتنگ را روی سکو بگذارد، شرایط در رختکن به ضررش پیش رفت و او مایل بود که مدیران این باشگاه حمایت بیشتری از او داشته باشند.

یکی از دلایلی که مطرح کردن این اظهارات از سوی آنچلوتی باعث تعجب بسیاری شده این است که او همچنان رابطه بسیار خوب و صمیمانه‌ای با کارل هاینس رومنیگه دارد. رومنیگه بود که پس از شکست برابر پاریس خبر اخراج او را منتشر کرد و پس از آن هم گفت که آنها با اشک با یکدیگر خداحافظی کرده‌اند و آنچلوتی به او گفته:« حالا تو دیگر رییس من نیستی اما تا همیشه دوستم خواهی ماند.»

اولی هوینس، رییس هیئت مدیره، این باشگاه پس از شکست سنگین برابر پاریس دیگر تمایلی به حمایت از کارلتو نداشت و تصمیم گرفت که یوپ هاینکس را بار دیگر به عنوان سرمربی بایرن و جانشین او انتخاب کند.

با این حال، آنچلوتی در نشست خبری گفت:« من رابطه بسیار خوبی با هوینس و رومنیگه و همه کسانی که در این باشگاه کار می‌کنند دارم. اما ذات کار ما همین است. اگر حمایتی صورت نگیرد، بهتر است که از مشکلات بعدی جلوگیری کنید و هرکدام به مسیر جداگانه‌تان بروید.»

او پیش از بازی رفت درباره دوران حضورش در مونیخ گفته بود:« بله، این مدت می‌توانست طولانی‌تر باشد اما یک سال و نیم هم بسیار خوب بود. مربیگری در این باشگاه احساس خوبی داشت.»

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها