کد خبر: 656345
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۹ ۱۰:۱۰:۲۵
| |

انتقاد شدید استقلالی ها از مدیریت باشگاه و مشکلات مالی؛ چند وقت است علی خطیر را ندیده ایم!

رضاوند پس از تساوی برابر مس رفسنجان از دریافتی بازیکنان استقلال گلایه کرد.شدیدترین انتقاد از وضعیت مالی استقلال: لوث و تکراری!

انتقاد شدید استقلالی ها از مدیریت باشگاه و مشکلات مالی؛ چند وقت است علی خطیر را ندیده ایم!
کد خبر: 656345
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۹ ۱۰:۱۰:۲۵

تیم فوتبال استقلال در اولین بازی سال جدید با نتیجه تساوی 2-2 برابر مس رفسنجان متوقف شد. آرش رضاوند، هافبک آبی ها، پس از این نتیجه در میکسدزون به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش ورزش سه، رضاوند درباره بازی گفت: بازی قشنگی بود و هواداران بازی پرموقعیتی دیدند. ما می‌توانستیم با اختلاف سه، چهار گل برنده باشیم.

او درباره مصدومیت مهدی پور گفت: متأسفانه مشکلی برای او پیش آمد و خدا کند آن اتفاقی که فکر می‌کنیم، نباشد.

رضاوند در ادامه انتقادات چشمی از وضعیت مالی باشگاه گفت: علی خطیر را در این چند وقت ندیده‌ایم. شرایط پرداختی‌ها تکراری و لوث شده است و خودمان بدمان می‌آید حرف می‌زنیم. یک ماه و نیم دیگر به پایان لیگ باقی مانده و دوباره مثل پارسال 40 درصد گرفته‌ایم. از سال گذشته 40 تا 45 درصد طلب داریم. امسال 60 درصد طلب داریم.

او درباره داوری بازی گفت: یکسری سوت‌ها در اواخر بازی از سوی بیژن حیدری بد زده شد و بازی را گرفت، آن هم برای تیم ما که می‌خواست حمله کند. در یک صحنه که البته هنوز کامل ندیدم، می‌توانستند گل ما را بگیرند.

رضاوند درباره این که به نظر این تیم از تمرکز کافی برخوردار نبود، گفت: نمی‌توان گفت بی‌تمرکز هستیم. وقتی یک بر صفر می‌بریم می‌گویند بازی‌ها را یک بر صفر می‌برند، حالا که حمله می‌کنیم طبیعی است ضد حمله بخوریم. در دنیا این اتفاقات می‌افتد. امروز یکی از بهترین بازی‌های تیم ما در فصل بود ولی توپ برای‌مان نچرخید.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها