کد خبر: 654233
|
۱۴۰۲/۱۲/۲۱ ۰۶:۲۵:۴۷
| |

تاریخ و آمار می‌گوید استقلال برنده دربی است!

یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته قرار است روز چهارشنبه ۲۳ اسفند برگزار شود. بلیت فروشی دیدار پرسپولیس و استقلال از فردا (دوشنبه) ساعت ۱۴:۰۰ آغاز خواهد شد.

تاریخ و آمار می‌گوید استقلال برنده دربی است!
کد خبر: 654233
|
۱۴۰۲/۱۲/۲۱ ۰۶:۲۵:۴۷

شهرآورد صد و سوم سرخابی‌ها در حالی یک روز بعد از چهارشنبه سوری و در تاریخ ۲۳ اسفند ماه برگزار خواهد شد که استقلال و پرسپولیس پیش از این نیز ۱۰ بار در ماه آخر سال به مصاف هم رفته‌اند.

به گزارش فرهیختگان، طی ۱۰ تقابل قبلی این دو تیم در اسفند ماه، کفه ترازو به میزان زیادی به نفع آبی‌ها سنگینی می‌کند. استقلال در این ۱۰ دیدار، ۵ بار به عنوان تیم پیروز زمین مسابقه را ترک کرده و ۴ دیدار نیز با نتیجه تساوی به اتمام رسیده است.

تنها پیروزی سرخ‌ها در دربی‌های ماه آخر سال به شهرآورد ۴۹ و پیروزی دو گله تیم علی پروین باز‌می‌گردد. جایی که پرسپولیس با دو گل مهدی هاشمی نسب و پایان رافت موفق به شکست استقلال منصور پورحیدری شد.

آخرین شهرآورد اسفند نیز به دو فصل قبل و تقابل نود و هشتم دو تیم مربوط می‌شود. دیداری که با گل دقایق پایانی رودی ژستد به نتیجه تساوی به پایان رسید تا آبی‌ها در آخرین سال قهرمانی خود، فصل را بدون شکست به اتمام برسانند.

حال باید منتظر ماند و دید در یازدهمین تقابل سرخابی‌های پایتخت در ماه آخر سال، این جواد نکونام است که دست پر از زمین خارج می‌شود یا اینکه اوسمار هواداران پرسپولیس را خوشحال از ورزشگاه به خانه خواهد فرستاد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها