کد خبر: 653287
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۲ ۰۹:۵۰:۴۵
| |

مهدی طارمی به تمرینات برگشت

مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو به تمرینات این تیم بازگشته است و می تواند تیم خود را در دیدار برابر بنفیکا همراهی کند.

مهدی طارمی به تمرینات برگشت
کد خبر: 653287
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۲ ۰۹:۵۰:۴۵

مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو که به دلیل مصدومیت در دیدارهای اخیر تیم خود غایب بود؛ اکنون به تمرینات این تیم بازگشته است و می‌تواند پورتو را در دیدار برابر بنفیکا که بامداد دوشنبه ۱۴ اسفند برگزار می‌شود، این تیم را همراهی کند.

به گزارش مهر، در همین حال رسانه اوجوگو پرتغال نوشته است: همه چیز به «کونسیسائو» سرمربی پورتو بستگی دارد اما آن چه که مشخص است، طارمی مشکلی برای حضور در ترکیب پورتو برای بازی با بنفیکا ندارد. این بازیکن توانسته خیلی خوب ریکاوری کند و مصدومیت خود را پشت سر بگذارد. اگر طارمی برای دیدار با بنفیکا به لیست تیم پورتو اضافه شود، یازدهمین رویارویی خود با تیم بنفیکا را تجربه خواهد کرد.

طارمی در دیدار برابر بنفیکا، آمار پنج برد، سه شکست، دو تساوی و دو گل زده را از خود به ثبت رسانده است. تیم‌های بنفیکا و اسپورتینگ به ترتیب با ۵۸ و ۵۶ امتیاز در رده‌های اول و دوم قرار گرفته اند و پورتو با ۴۹ امتیاز در جایگاه سوم است که کار این تیم برای کسب عنوان قهرمانی دشوار به نظر می‌رسد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها