کد خبر: 652767
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۷ ۱۰:۵۵:۱۶
| |

بدهی جدید 300 میلیاردی استقلال!

به نظر می‌رسد مشکلات مالی استقلال دردسرهای فراوانی را برای این باشگاه ایجاد کرده و داستان همچنان ادامه دارد.

بدهی جدید 300 میلیاردی استقلال!
کد خبر: 652767
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۷ ۱۰:۵۵:۱۶

استقلال فروردین ماه امسال دچار یک معضل بزرگ شد و علاوه بر اینکه به خاطر عدم پرداخت مطالبات آندرئا استراماچونی از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شد، با تهدید سقوط به دسته پایین‌تر نیز مواجه گردید.

به گزارش خبرورزشی، به همین خاطر با کمک گرفتن از سیستم بانکی کشور مطالبات سرمربی اسبق خود را جور کرد و آن را پرداخت اما پولی که قرض گرفت در واقع وام بود و اصلاً کمک بلاعوض محسوب نمی‌شود. به همین خاطر سند مجموعه ورزشی مرغوبکار را رهن گذاشت و قرار شد این مبلغ را به صورت اقساطی بپردازد ولی از همان زمان مشخص بود پرداخت این اقساط به صورت منظم صورت نخواهد گرفت چون باشگاه مشکلات مالی فراوانی دارد و وقتی پرداخت طلب بازیکنان به تعویق می‌افتاد و کار به اعتصاب می‌کشید، کاملاً مشخص بود که پرداخت مطالبات سایر طلبکاران هم سر وقت انجام نشود.

در همین خصوص خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که بدهی استقلال به شبکه بانکی کشور که اصل آن بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان بود، حالا به چیزی حدود ۳۰۰ میلیارد تومان رسیده که رقم بسیار قابل ملاحظه‌ای تلقی می‌شود. البته مسئولان باشگاه استقلال اصل بدهی به بانک را تایید کرده‌اند و در مورد  رهن بودن سند مرغوب کار هم هیچ بحثی وجود ندارد اما بعضی از استقلالی‌ها مدعی‌اند رقم بدهی آنها ۳۰۰ میلیارد تومان نیست و کمتر از عدد مذکور است!

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها