کد خبر: 646480
|
۱۴۰۲/۱۰/۰۹ ۲۲:۰۰:۰۰
| |

«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

افشای مدرک جدید در ماجرای دور زدن سقف بودجه توسط سپاهان/ عقد قرارداد زردپوشان با همسر کاوه رضایی تایید شد!

با انتشار خبر مصدومیت فرنوش شیخی بازیکن سپاهان در لیگ والیبال زنان مشخص شد باشگاه اصفهانی با همسر کاوه رضایی بازیکن تیم فوتبال مردان این باشگاه قرارداد بسته بود.

افشای مدرک جدید در ماجرای دور زدن سقف بودجه توسط سپاهان/ عقد قرارداد زردپوشان با همسر کاوه رضایی تایید شد!
کد خبر: 646480
|
۱۴۰۲/۱۰/۰۹ ۲۲:۰۰:۰۰

در حالی که چند ماه پیش خبری مبنی بر ابتکار عجیب یکی از باشگاه‌ها برای دور زدن قانون سقف بودجه از طریق قرارداد بستن با همسر یکی از بازیکنان منتشر و سپس تکذیب شده بود، به نظر می‌رسد آن خبر ارزش بررسی دوباره داشته باشد!

به گزارش اعتمادآنلاین، از باشگاه سپاهان خبر رسیده که فرنوش شیخی مصدوم شده است. خبر پارگی رباط صلیبی فرنوش شیخی همسر کاوه رضایی ستاره والیبال تیم سپاهان نشان می‌دهد احتمالاً شایعه‌ جنجالی که شهریور امسال در مورد نحوه عجیب قرارداد بستن سپاهان با کاوه رضایی منتشر شد صحت داشته است.

شهریور امسال و در اوج جنجال‌های مربوط به سقف قرارداد خبر رسید یک باشگاه برای دور زدن قانون سقف قرارداد با همسر یکی از بازیکنان که در تیم و رشته‌ای دیگر از همین باشگاه فعالیت می‌کند قرارداد ۱۵ میلیاردی امضا کرده است؛ یعنی در واقع آن تیم به جای اینکه تمام پول را به خود بازیکن بدهد یک قرارداد خارج از عرف و سنگین با همسر وی بسته است.

بعد از انتشار این خبر، بعضی از رسانه‌ها و صفحه‌ها در فضای مجازی از باشگاه سپاهان و فرنوش شیخی همسر کاوه رضایی نام بردند. چرا که این دو، تنها زوج ورزشکار حال حاضر ورزش ایران در رشته‌های تیمی هستند.

این خبر با واکنش بازیکن سابق تیم ملی والیبال ایران همراه شد و شیخی در استوری اینستاگرامش نوشت: «درسته که فوتبال یه صنعت بزرگ به حساب میاد و پر از طرفدار و هوادار است، اما دیگه هر چیزی هم ارزش اینو نداره که خانواده همدیگر رو زیر سوال ببریم.»

شیخی در ادامه این خبر را یک شایعه زرد خواند که ارزش پاسخ دادن هم ندارد!

آن زمان چنین عنوان شد که فرنوش شیخی در تیم والیبال سایپا بازی می‌کند و همچنین باشگاه سپاهان تیم والیبال زنان ندارد که بخواهد بازیکن جذب کند تا فرنوش شیخی بتواند قرارادادی با آنها ببندد و پولی دریافت کند. باشگاه سپاهان هم با انتشار توئیتی خبر را ساخته ذهن رسانه‌ها دانست.

از همان زمان دیگر خبری از فرنوش شیخی نشد. حتی معلوم نشد او در فصل جدید والیبال زنان در چه تیمی بازی می‌کند. اما گویا در سکوت رسانه‌ای سپاهان هم تیم والیبال تشکیل داده بود و هم با فرنوش شیخی قرارداد امضا کرده بود! 

چند روز پیش فدراسیون والیبال تصاویری از فرنوش شیخی با پیراهن تیم سپاهان منتشر کرد.

فرنوش شیخی سپاهان

همچنین امشب ورزش سه اعلام کرد که فرنوش شیخی بازیکنان تیم والیبال سپاهان دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شده است.

ورزش سه نوشت: «شیخی، همسر کاوه رضایی، بازیکن تیم فوتبال مردان سپاهان است که بعد از دو فصل دوری از والیبال، سال گذشته با بازگشت کاوه رضایی به فوتبال ایران او هم لباس تیم والیبال زنان سایپا را در نیم‌فصل دوم به تن کرد اما با آغاز فصل جدید و پیوستن کاوه رضایی به جمع طلایی‌پوشان، او هم به سپاهان پیوست.»

به گزارش اعتمادآنلاین، حال دست‌کم مشخص شده که همسر کاوه رضایی بر خلاف ادعاهای مطرح شده، در باشگاه سپاهان فعالیت می‌کند و حالا این زوج می‌توانند دقیقاً مصداق خبری باشند که شهریور امسال در مورد دور زدن سقف بودجه توسط باشگاه سپاهان منتشر شده بود!

در همین رابطه به نظر می‌رسد دلیل اصلی تیم‌داری سپاهان در والیبال زنان ایران همین دور زدن سقف بودجه در تیم فوتبال مردانش بوده است.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
 • احمدرضا ارسالی در
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲

  خاک برسرتون که همگی رنگی هستید و بر علیه یه تیم شهرستانی

 • علی ارسالی در
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲

  چه نفعی از این تیتر ها و متن ها عاید شما میشه.چرا همش تنش ایجاد میکنید؟یه نماینده توی آسیا دارید،اینقدر تخریبش نکنید

 • بهنام ارسالی در
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲

  این اخبارا کذبه فقط می خوان خبری ثبت کنن و مخاطبین را مشغول کنن

 • عباس ارسالی در
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲

  وای چقدر باهوشی با این خبر
  مواظب باش ندزدنت آی کیو
  همه رسانه های دروغین و سرخابی

 • محمد ارسالی در
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲

  با کسر امتیاز نشد، با منع بازی بازیکنان نشد، با شایعه شاید بشود! همه راه‌ها را باید امتحان کرد. فقط جای مسلمانی کجاست در بین مدعیان مسلمانی؟

 • ناشناس ارسالی در
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲

  قران حواله زندگی و بچه هاش هر کسی ک بخاد ناحق برا دراوردن دوریال بیاد هم ناحق بگه هم هواداران رو به جون هم بندازه

 • اسماعیل ارسالی در
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲

  بابا ول کنین این تیم رو رو درو میترسید جلوش وایسید اقدر سنگ جلوش میزارید چقدر دشمنی میکنید سپاهان همیشه قهرمان واقعی بوده وهست،نه مثل بعضی تیم ها نتیجش جای دیگه از قبل رقم بخوره

 • ناشناس ارسالی در
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲

  تجربه ثابت کرده،هر خبری تکذیب میشه،کاملاااااا واقعیه کلاااا

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  خواندنی ها