کد خبر: 642213
|
۱۴۰۲/۰۹/۰۵ ۰۲:۱۰:۰۹
| |

تصاویر خاص از حمله نکونام به فیلمبردار اصفهانی

دیدار ذوب آهن و استقلال در ورزشگاه فولادشهر یکی از تماشایی‌ترین مسابقات هفته و فصل بود و بدون جنجال تمام نشد.

تصاویر خاص از حمله نکونام به فیلمبردار اصفهانی
کد خبر: 642213
|
۱۴۰۲/۰۹/۰۵ ۰۲:۱۰:۰۹

ماجرا پس از سوت پایان مسابقه آغاز شد که جواد نکونام از رفتار تصویربردار اصفهانی که وارد محوطه او شده بود، عصبی شد. پس به او نزدیک شد و هدفونی که در گوشش بود را درآورد و جملاتی را به او گفت.

به گزارش ورزش سه، پس از آن علی سامره، نوازی و مهدی هاشمی نسب هم وارد ماجرا شدند و با تصویربردار اصفهانی مشاجره کردند.

از بازی سپاهان و پرسپولیس پخش بازی‌های اصفهان به صورت اچ ادی انجام می‌شود و تصویربرداری که جواد نکونام و استقلالی‌ها با او درگیر شدند، یکی از قابلیت‌های جدید کارگردانی فوتبال در اصفهان است که از لالیگا الگوبرداری شده است.

این جنجال پس از پایان مسابقه هم ادامه داشت. ابتدا تصویربردار اصفهانی در میکسدزون خبری مقابل خبرنگاران ایستاد و جواد نکونام را متهم به فحاشی کرد و در ادامه با وجود اینکه خبرنگاران اصفهانی مصاحبه با استقلالی‌ها را به دلیل عدم حضور جواد نکونام در نشست خبری تحریم کرده بودند، با علی سامره یک مصاحبه‌ 6 دقیقه‌ای پر از تنش داشتند که موضوع بحث اصلی آنها برخورد جواد نکونام با تصویربردار بود. آنها در همین حین اعتراض خود درباره عدم حضور نکونام در نشست خبری را هم به اطلاع سرپرست تیم رساندند. این مصاحبه اینقدر جنجالی شد که درنهایت با وساطت یکی از افراد رسانه‌ای استقلال علی سامره را از مهلکه و از محاصره خبرنگاران اصفهانی فراری دادند.

دیدار استقلال و ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر ابتدا با گل آرمین سهرابیان همراه شد ولی در ادامه با ضربه مجید علیاری سبزپوشان اصفهانی به بازی بازگشتند تا نکونام و شاگردانش دو امتیاز حیاتی و سرنوشت‌ساز را در شهرمبارکه اصفهان جا بگذارند.

نکونام فیلمبردار-1

نکونام فیلمبردار-2

نکونام فیلمبردار-3

نکونام فیلمبردار-4

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها