درخواست یک روزنامه از مردم؛ مطالبات سیاسی خود را در میدان سیاست پیگیری کنید، نه در مستطیل سبز
کد خبر: 584027
۱۴۰۱/۰۹/۰۳ ۱۷:۳۰:۰۹

درخواست یک روزنامه از مردم؛ مطالبات سیاسی خود را در میدان سیاست پیگیری کنید، نه در مستطیل سبز

روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: بهتر است سرمایه‌‌های ملی و جگرگوشه‌هایمان را بر هر امر سیاسی مقدم بداریم و تلاش کنیم تا مطالبات سیاسی خود را در میدان سیاست و نه در مستطیل سبز پیگیری کنیم.

روزنامه دنیای اقتصاد با حمایت از تیم ملی فوتبال از مردم خواسته مطالبات سیاسی خود را در میدان سیاست و نه در مستطیل سبز پیگیری کنند.

به گزارش دنیای اقتصاد، هرچند مشکلات فراوان سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور غیر قابل انکار است، اما باید مشخص کرد که مسوولیت بازیکنان تیم ملی در پیدایش این بحران‌‌ها چیست و اساسا بازیکنانی که تخصص حرفه‌‌ای آنها بازی در مستطیل سبز است، چه نقش اجرایی و موثری می‌‌توانند در عبور از بحران فعلی ایفا کنند. 

در ادامه این مطلب نویسنده با طرح ضرب‌المثلی تاکید کرده است: یک ضرب‌المثل قدیمی در ایران نقل می‌‌شود که بعضی مادرشوهرها برای نفرین عروس، آرزو می‌‌کنند که او بیوه شود، غافل از آنکه بیوه شدن وی، جگرگوشه‌اش را از وی می‌‌گیرد. بهتر است سرمایه‌‌های ملی و جگرگوشه‌هایمان را بر هر امر سیاسی مقدم بداریم و تلاش کنیم تا مطالبات سیاسی خود را در میدان سیاست و نه در مستطیل سبز پیگیری کنیم. پاشیدن بذر نفرت در تیم ملی که نماد انسجام و همدلی ایرانیان در همه جهان است، نه فقط کمکی به حل مشکلات موجود کشور نمی‌‌کند، بلکه گرهی بر گره‌‌های کور جامعه ایران می‌‌افزاید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 3 رای موافق و 1 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی