کد خبر: 552561

چرا وریا غفوری در صداوسیما ممنوع التصویر شد؟

صدا و سیما در یک برنامه تلویزیونی تصویر وریا غفوری را سانسور کرد. این اقدام موجب شده تا شایعات در مورد ممنوع‌التصویری کاپیتان استقلال شدت بگیرد.

وریا غفوری، کاپیتان تیم فوتبال استقلال تهران، چهره‌ای محبوب بین جامعه مدنی و ورزش‌دوستان ایران محسوب می‌شود. این فوتبالیست حرفه‌ای در سال‌های اخیر با انتشار پیام‌هایی در صفحه‌ شخصی‌اش در اینستاگرام، از مردم حمایت و با آنان ابراز همبستگی کرده است.

او پس از قهرمانی آبی پوشان پایتخت در لیگ برتر ایران، در مصاحبه‌‌ای به مشکلات گسترده مردم در زندگی روزمره و امور معیشتی اشاره کرد و به رسانه‌های داخلی گفت: «زمانی که صحبت از مسائل اجتماعی و مدنی باشد، دیگر فوتبال برای من اولویت ندارد. من باید از جایگاه اجتماعی خود استفاده کنم و صدای هوادارانی باشم که با هزاران بدبختی بلیت تهیه می‌کنند تا تیم را تشویق کنند.»

غفوری در ادامه تاکید کرد: «این حق مردم ایران است که سعادتمند زندگی کنند.»

بنا به گزارش‌ها در تصویری که در برنامه "فوتبال برتر" پخش شد، تصویر غفوری از عکس تیمی استقلال سانسور شد. این در حالی بود که تصویر دیگر بازیکنان تیم استقلال در این عکس دیده می‌شد.

اظهارات اخیر غفوری بازتابی وسیع در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت و حتی شماری از هواداران پرسپولیس نیز به ستایش از او پرداختند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی