کد خبر: 654082
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۹ ۱۱:۳۱:۴۵
| |

جرم ناپسند 2 زن و یک مرد در بازار روزهای شهرری

2 زن و یک مرد با سوءاستفاده از شلوغی بازار و غرفه‌ها در غفلت فروشندگان و مشتریان اقدام به جیب‌بری و سرقت تلفن همراه و اجناس و وجوه نقد آنان می‌کردند.

جرم ناپسند 2 زن و یک مرد در بازار روزهای شهرری
کد خبر: 654082
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۹ ۱۱:۳۱:۴۵

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری 3 سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار که با همکاری یکدیگر که اقدام به سرقت جیب‌بری در بازار روزهای سطح شهرستان ری می‌کردند، خبر داد.

به گزارش اعتمادآنلاین، سرهنگ محمد قاسم طرهانی گفت: در پی شکایت چند نفر از شهروندان در هفته‌های اخیر در خصوص سرقت به صورت جیب‌بری در بازار روز خاورشهر، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های تخصصی و با استفاده از تجهیزات خاص پلیسی مشخص شد، 2 زن و یک مرد با سوءاستفاده از شلوغی بازار و غرفه‌ها در غفلت فروشندگان و مشتریان اقدام به جیب‌بری و سرقت تلفن همراه و اجناس و وجوه نقد آنان می‌کنند.

این مقام انتظامی در ادامه ابراز داشت: ماموران کلانتری خاورشهر با به دست آوردن مشخصات ظاهری متهمان، تحقیقات میدانی گسترده‌ای را آغاز و سرانجام اعضای این باند را ردزنی کردند و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

وی گفت: ماموران انتظامی قبل از دستبرد اعضای این باند به گوشی تلفن همراه خانمی جوان، آنها را در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری تصریح کرد: متهمان که غیربومی هستند در مواجهه با مستندات و ادله پلیس به 10 فقره جیب‌بری در اماکن عمومی شلوغ در سطح بازار روزهای سطح شهرستان ری که در روزهای هفته برگزار می‌شود، اعتراف کردند.

سرهنگ طرهانی در پایان با بیان اینکه متهمان پس از تکمیل پرونده جهت بررسی تخصصی به پلیس آگاهی منتقل شدند، گفت: شهروندانی که در سطح بازارهای روز شهرستان از آنها سرقت شده است می توانند جهت شناسایی سارقان به پلیس آگاهی شهرستان ری مراجعه کنند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها