زن آمریکایی کودک یک ماهه‌اش را در فر پخت

زن 26ساله، نوزاد یک ماهه خود را درون فر گذاشته و با روشن گذاشتن فر، وی را به قتل رساند.

زن آمریکایی کودک یک ماهه‌اش را در فر پخت
کد خبر: 651477
|
۱۴۰۲/۱۱/۲۴ ۰۸:۳۵:۰۸

زن جوان آمریکایی که نوزادش را پس از قرار دادن در فر پخته بود، مجرم شناخته شد.

به گزارش همشهری به نقل از‌ ای‌بی‌سی‌نیوز، ساعت 1:30بعدازظهر جمعه گذشته به وقت محلی، مأموران پلیس کانزاس‌سیتی از طریق تماس تلفنی در جریان قتل هولناک کودکی در خانه‌ای در محله مانهایم پارک قرار گرفتند.

وقتی مأموران در محل حادثه حاضر شدند، صحنه هولناکی را دیدند. زن 26ساله به نام ماریا توماس، نوزاد یک ماهه خود به نام «زاریاح مای» را درون فر گذاشته و با روشن گذاشتن فر، وی را به قتل رسانده بود.  ماریا در جریان بازجویی‌ها به پلیس گفت: می‌خواستم کودکم را بخوابانم اما به اشتباه به جای گهواره او را در فر گذاشتم و بعد از این کار از خانه بیرون رفتم.

او در ادامه به پلیس گفت: وقتی به خانه بازگشتم، بوی دود را حس کردم، به‌دنبال بو به آشپزخانه رفتم و کودکم را بی‌جان در فر پیدا کردم. یکی از دوستان این زن نیز به پلیس گفت: ماریا مشکلات ذهنی و روانی داشت و هنوز به بلوغ فکری و عقلی نرسیده بود. با انجام تحقیقات مقدماتی ماریا  دستگیر و به  ایستگاه پلیس برده شد. جین پیترز بیکر، دادستان شهر، روز شنبه اعلام کرد که ماریا به جرم قتل درجه یک، به‌زودی محاکمه خواهد شد. براساس قانون ایالت میسوری، ماریا درصورت محکومیت ممکن است با  زندان از 10سال تا حبس ابد روبه‌رو شود.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها