کد خبر: 645153
|
۱۴۰۲/۰۹/۲۹ ۰۸:۰۰:۴۴
| |

دختر بی‌رحم؛ پشت پرده قتل 4 عضو خانواده

تحقیقات پلیس آمریکا درباره قتل 4 عضو یک خانواده فاش کرد دختر خانواده پشت پرده این ماجرا بود.

دختر بی‌رحم؛ پشت پرده قتل 4 عضو خانواده
کد خبر: 645153
|
۱۴۰۲/۰۹/۲۹ ۰۸:۰۰:۴۴

8سال پس از جنایت هولناک که در جریان آن 4عضو خانواده‌ای به قتل رسیدند، تحقیقات پلیس نشان داد که دختر خانواده پشت‌پرده این جنایت بوده است.

به گزارش همشهری به نقل از ان‌بی‌سی نیوز، 9سال پیش، در 2نوامبر 2015، جشن خانوادگی اسکات‌ها به مناسبت هالووین در خانه‌ای در کارولینای جنوبی به صحنه‌ای وحشتناک تبدیل شد. آن شب غریبه‌ای وارد خانه شد و کتی اسکات 60ساله، مایک اسکات، 59ساله، باربارا اسکات 80ساله و ویولت تیلور 82ساله را هدف گلوله قرار داد و به قتل رساند.

نخستین کسی که متوجه این جنایت هولناک شد، امی، دختر خانواده بود. او آن شب وقتی به خانه مادرش رفت با دیدن صحنه جنایت بلافاصله پلیس را در جریان قرار داد. در این جنایت، پدر و مادر امی، به همراه پدربزرگ و مادربزرگش به قتل رسیده بودند.

پلیس وارد ماجرا شد و تحقیقات خود را آغاز کرد. امی به پلیس گفت: می‌خواستم از در پشتی وارد خانه شوم و خانواده‌ام را بترسانم.  وقتی وارد شدم ، خانه تاریک بود، پس چراغ را روشن کردم ، اما صحنه‌ای  را که می‌دیدم، باور نمی کردم. چند لحظه‌ای در حیرت به اجساد عزیزانم نگاه ‌کردم و بعد وحشتزده و فریادزنان از خانه بیرون دویدم. امی مدتی بعد نیز با رسانه‌ها مصاحبه‌ای احساسی درباره این جنایت انجام داد. پس از آن بسیاری از مردم با او همدردی کردند و امی تبدیل به یک چهره داغدیده در میان مردم شد. از سویی با تلاشی که کارآگاهان جنایی پلیس انجام دادند، سرنخی از قاتل یا قاتلان به‌دست نیامد و این پرونده راکد ماند. با وجود این، مدتی قبل پلیس به سرنخ‌هایی دست یافت که نشان می‌داد امی و همسرش به نام راس احتمالا عاملان جنایت هستند. به این ترتیب هر دوی آنها زیرنظر گرفته شدند تا اینکه شواهدی به‌دست آمد که نشان می‌داد جنایت از سوی امی و شوهرش رخ داده است. به این ترتیب آنها روز جمعه گذشته در خانه خود در کلمبیا دستگیر شدند. پلیس از بیان جزئیاتی که نشان می‌دهد امی و راس عاملان جنایت هستند خودداری و اعلام کرده این دو به ‌ 4فقره قتل متهم هستند و قرار است در 29دسامبر پای میز محاکمه بروند. ‌

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها