کد خبر: 425235

جنجال در انزلی!

پبروزی رایکا بابل در لیگ دسته اول فوتبال ایران، با جنجال و درگیری همراه بود.

اعتمادآنلاین| در رقابت های هفته سی و سوم لیگ دسته اول فوتبال تیم های ملوان و رایکا بابل در انزلی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این مسابقه به جنجال کشیده شد. بعد از آنکه سوت پایان بازی به صدا در آمد و رایکا یک بر صفر ملوان را مغلوب کرد اعضای کادرفنی تیم انزلی چی به سمت کمک داور مسابقه حمله کردند و این شروع یک درگیری عجیب بود.


انزلی چی ها به یک توپ که به تیر دروازه برخورد کرد معترض بودند و اعتقاد داشتند که وارد دروازه شده و به همین خاطر آنها بعد از سوت پایان بازی به سمت پیام حیدری داور وسط و کمک داور حمله کردند و آنها را مجروح کردند.


البته سوال این است که چگونه عده ای از هوادران توانستند وارد زمین شوند؟ مگر به دلیل شیوع کرونا، بازی های فوتبال بدون تماشاگر برگزار می شود؟


نکته قابل توجه اما این بود که حدود 200 هوادار در ورزشگاه تختی انزلی حضور داشتند که به همین خاطر داوود رفعتی ناظر بازی چند بار اقدام به متوقف کردن بازی کرد.


در پایان بازی برخی لیدرهای تیم ملوان که در ورزشگاه حضور داشتند نیز به داخل زمین رفتند و اقدام به ضرب و شتم کمک داور و مسئولان برگزاری کردند. در جریان این درگیری ها گوشی تلفن همراه رفعتی ناظر بازی نیز گم شد و تا دخالت نیروی انتظامی ناظران و داوران مسابقه چند ساعت در ورزشگاه حبس شدند و حدود ساعت 2 بامداد با اسکورت ورزشگاه را ترک کردند.


این اقدامات عجیب در حالی رخ داد که بازی شمالی های لیگ برتر برای بقای تیم رایکا اهمیت زیادی داشت و برد نماینده بابل باعث برافروخته شدن اعضا و لیدرهای ملوان شد.

منبع: خبرورزشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی