کد خبر: 496510

«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

دور دنیا| دختر هندی به خاطر نامزدش 11 سال از اتاق خارج نشد!

نهادهای امنیتی هند موفق شدند راز 11 ساله اختفای یک دختر  که سال 2010 از منزل خارج و دیگر بازنگشته بود را مشخص کنند.

اعتمادآنلاین| نهادهای امنیتی هند موفق شدند راز 11 ساله اختفای یک دختر که سال 2010 از منزل خارج و دیگر بازنگشته بود را مشخص کنند.

به گزارش اعتمادآنلاین ، رسانه‌های هندی اعلام کردند خانواده این دختر که ساجینا نام دارد بیش از یک دهه پیش مفقود شدن وی را به اطلاع مسئولین امنیتی رسانده بودند تا آن که بعد از سال‌ها متوجه شدند او با نامزدش در 500 متری خانه پدری خود زندگی می‌کرده اما هرگز از خانه خارج نشده است.

این دختر که در زمان مفقود شدن 18 ساله بود، بعد از آن ‌که اطمینان حاصل کرد والدینش حاضر به ازدواج او با نامزدش نخواهند شد، از خانه خارج و با عبدالرحمن ازدواج کرد.

دختر جوان در زمان خروج از خانه هیچ ردی از خود به جای نگذاشت و در آن زمان تلفن همراه هم نداشت که از این طریق ردیابی شود. در این بین پلیس نیز نتوانست سرنخی از محل اختفای وی پیدا کند در حالی که والدینش هم اطلاعی از این رابطه عاطفی نداشتند.

به گفته شاهدان حتی اهالی منزل محل زندگی عبدالرحمن هم از وجود این دختر اطلاع نداشتند چون او یک اتاق خاص در خانه داشت که برای بیش از یک دهه اجازه ورود هیچ کس را به آن نداده بود؛ تا آنکه به شکلی کاملا تصادفی توسط یکی از اعضای خانواده عبدالرحمن راز وی و همسر مخفی‌اش بر ملا شد.

پلیس این زوج هندی را دستگیر و به اتهام زندگی مشترک غیرقانونی روانه دادگاه کرده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی