کد خبر: 523619

تا 2 سال آینده هیچ نقطه حادثه خیزی در کشور نخواهیم داشت

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه طی دو سال آینده با کمک شهرداری‌ها هیچ نقطه حادثه خیزی در کشور نخواهیم داشت، گفت: امروز راهداری کشور با 30 هزار نفر جمعیت و هزاران راهدارخانه در سراسر کشور فعالیت می‌کند.

اعتمادآنلاین| رستم قاسمی روز دوشنبه در رزمایش طرح ترافیکی زمستان 1400 که با حضور سازمان های مسئول در حوزه ترافیک در دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد، خاطرنشان کرد: سال گذشته در نقاط حادثه‌خیز اقدامات مناسبی انجام شد.

به گزارش ایرنا،وی تاکید کرد: امروز باتوجه به وضعیت کشور در حوادث غیر قابل پیش بینی، تلاش می کنیم با همکاری وزارت راه با سازمان ناجا به ساخت و اصلاح جاده ها بپردازیم.

وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: چنانچه در سال‌های گذشته در مناطق حادثه خیز کارهایی انجام داده ایم بنا داریم تا 2 سال آینده با کمک شهرداری ها و نیروی انتظامی هیچ نقطه حادثه خیزی در کشور نداشته باشیم.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه سخنان خود ضمن تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان، یادآور شد: نیروی انتظامی امروز در همه ابعاد کشور مسوولیت دارد و به خوبی ایفای مسوولیت کرده است ضمن اینکه در مبارزه با اشرار و دفاع موثر از انقلاب اسلامی همواره در صحنه بوده و به همین دلیل شهدای عزیزی را نثار کرده است.

وی افزود: نیروی انتظامی در سخت ترین شرایط بوده و هست و با عملکرد خوب ناجا، در سال گذشته شاهد کاهش تلفات جاده ای بودیم که همین امر حکایت از تلاش آنان دارد.

قاسمی خاطرنشان کرد: امروز راهداری کشور با 30 هزار نفر جمعیت و هزاران راهدارخانه در سراسر کشور در خدمت نیروی انتظامی است و به استقبال زمستان می‌رود زیرا مصمم هستیم کمک بزرگی به کاهش تصادفات کنیم.


دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی