کد خبر: 653907
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۷ ۱۸:۳۷:۲۰
| |

دختر ناتنی امانوئل مکرون از آزارهای جنسیتی می‌گوید

مکرون زمانی که با بریژیت تروگنو، معملش، که ۲۴ سال از او بزرگ‌تر بود، آشنا شد تنها یک بچه‌مدرسه‌ای ۱۵ ساله بود.

دختر ناتنی امانوئل مکرون از آزارهای جنسیتی می‌گوید
کد خبر: 653907
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۷ ۱۸:۳۷:۲۰

تیفِین اوزیر (Tiphaine Auziere)، دختر ناتنی امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه، از ادعاهای نادرست در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر اینکه مادرش، بریژیت مکرون، مرد به‌دنیا آمده در عذاب است. او همچنین در گفتگویی تازه به حملاتی که در دوران کودکی به خاطر رابطه مادرش با امانوئل مکرون به او و خواهر و برادرش می‌شد اشاره کرده است.

به گزارش روزیاتو، دختر ناتنی امانوئل مکرون می‌گوید زمانی که مادرش به عنوان معلم وارد «رابطه‌ ممنوعه» با رئیس جمهور آینده شد عذاب کشید.

مکرون زمانی که با بریژیت تروگنو، معملش، که ۲۴ سال از او بزرگ‌تر بود، آشنا شد تنها یک بچه‌مدرسه‌ای ۱۵ ساله بود.

تیفین که در آن زمان ۱۰ ساله بود می‌گوید او و خواهر و برادرش مدام در شهر با شایعات دست‌وپنجه نرم می‌کردند زیرا مکرون در حال ملاقات با مادرش در خانه در شهر آمین در شمال فرانسه دیده شد.

پس از این رسوایی والدین مکرون او را به پاریس فرستادند تا به مدرسه دیگری برود و بریژیت کار خود را ر‌ها کرد. به گفته بریژیت مکرون «تنها موانع» فرزندانش بودند؛ زیرا او نمی‌خواست که زندگی آن‌ها را نابود کند.

 

ناتنی

 

تیفین اوزیر می‌گوید: «حملات، پشت‌سرگویی‌ها و قضاوت‌ها فراوان بود. در آن زمان هنوز شبکه‌های اجتماعی وجود نداشتند اما ما در یک شهر کوچک زندگی می‌کردیم که همه خبرها خیلی زود در آن پخش می‌شد. با وجود همه این‌ داستان‌ها آنها سر خم نکردند.»

تیفین ۴۰ ساله که وکیل است به هفته‌نامه «پاری مچ» گفت که از این تجربه چیزهای زیادی درباره طبیعت و ذات انسان‌ها یاد گرفته است.

 

ناتنی 2

 

او همچنین گفت که با ادعاهای نادرست در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر اینکه بریژیت مکرون ۷۰ ساله «مرد زاده شده» آسیب دیده است.

تیفین گفت: «وقتی می‌شنوم که در شبکه‌های اجتماعی درمورد مرد بودن مادرم حرف می‌زنند، درباره سطح آگاهی جامعه نگران می‌شوم. اطمینانی که با آن این حرف‌ها زده می‌شود و اعتباری که به آن داده می‌شود نگران‌کننده است. چطور می‌توان با اطلاعات نادرست در شبکه‌های اجتماعی مقابله کرد؟»

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
 • Ali ارسالی در
  جمعه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲

  با سلام
  تیتر با خبر نمیخونه!
  کجا این خانم از آزار جنسی صحبت کرده؟!

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  خواندنی ها