کد خبر: 663099
|
۱۴۰۳/۰۳/۲۱ ۱۹:۰۵:۱۹
| |

انتقاد کاپیتان تیم ملی از برنامه‌ریزی فدراسیون؛ جهانبخش: شرایط واقعا خنده‌‌دار است!

علیرضا جهانبخش کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری حاضر شد و از شرایط پروازی تیم ملی گلایه کرد.

انتقاد کاپیتان تیم ملی از برنامه‌ریزی فدراسیون؛ جهانبخش: شرایط واقعا خنده‌‌دار است!
کد خبر: 663099
|
۱۴۰۳/۰۳/۲۱ ۱۹:۰۵:۱۹

تیم ملی فوتبال ایران در جریان هفته پایانی مرحله دوم مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۶، از ساعت ۲۰:۳۰ فردا (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی میزبان تیم ملی فوتبال ازبکستان است.

به گزارش ورزش سه، علیرضا جهانبخش کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از این دیدار کنار قلعه‌نویی حاضر شد و عنوان کرد: بعد از جام ملت‌ها نشد از رسانه‌ها تشکر کنم چون در آنجا از ما حمایت کردید. خانواده فوتبال به شرایط پیشرفت می‌تواند کمک کند. به نظر من وقتی قضیه ملی می‌شود باید تیم‌ملی در اولویت قرار بگیرد. ما بدون تمرین به یک بازی رسمی رفتیم چون شرایط پروازی بدی داشتیم و ۲۳ ساعت در راه بودیم.

او با بیان این که دلیل این اتفاقات برنامه‌ریزی بد فدراسیون فوتبال بوده است، گفت: از فروردین فرصت بود اما کاری نکردند. ما ۴۸ ساعت قبل از بازی رسیدیم اما باز کادر فنی حمایت کردند و بازی بیرون خانه را با پیروزی پشت سر گذاشتیم.

جهانبخش در مورد شرایط تیم ملی اضافه کرد: این موضوع بالاتر از فدراسیون و وزارت ورزش است. باید امکانات و شرایط بهتری فراهم شود. واقعا خنده‌دار است، همه تیم‌ها پرواز شخصی دارند اما ما ۲۳ ساعت در راه بودیم. این فوتبال می‌تواند روی شراط معیشتی و مسائل دیگر جامعه تاثیرگذار باشد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها