کد خبر: 661904
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۱ ۱۳:۴۰:۴۸
| |

پیشکسوت پرسپولیس: استقلال تا وقتی صدرنشین بود، لام تا کام حرف نمی‌زدند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی استقلال در صدر جدول بود، مربیان و پیشکسوتانش اعتراضی نمی‌کردند اما حالا که صدر را از دست داده‌اند، قیل و قال می‌کنند!

پیشکسوت پرسپولیس: استقلال تا وقتی صدرنشین بود، لام تا کام حرف نمی‌زدند
کد خبر: 661904
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۱ ۱۳:۴۰:۴۸

ناصر ابراهیمی در خصوص برد پرسپولیس برابر شمس آذر قزوین در هفته بیست‌ونهم اظهار داشت: خیلی خوشحالم که پرسپولیس در این بازی فعل خواستن را صرف کرد و توانست در قزوین به ۳ امتیاز مهم برسد. این زیبایی لیگ را نشان می‌دهد که ۲ تیم استقلال و پرسپولیس با فاصله یک امتیاز یکدیگر را تعقیب می‌کنند. امیداورم پرسپولیس در بازی بعدی که میزبان است بتواند بهترین نتیجه ممکن را بگیرد و به قهرمانی برسد. شک ندارم که همه بازیکنان یک‌دل هستند و می‌توانند دل همه هواداران را خوشحال کنند.

به گزارش ایرنا، وی افزود: من در بعضی از بازی‌ها از هافبک‌های تیم راضی نیستم چون پاس‌های درستی نمی‌دهند و همین موضوع باعث می‌شود به تیم مقابل فرصت بدهند. متاسفانه در حال‌ حاضر پرسپولیس هافبک دفاعی ندارد و امیدوارم در بازی آخر به مشکل نخورد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه برخی پیشکسوتان استقلال مدعی هستند که گل‌های سرخپوشان به شمس‌آذر مشکوک بوده است، اضافه کرد: من نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا می‌آید؟ خیلی متاسفم برای دوستان فوتبالی که این حرف‌ها را می‌زنند. وقتی که تیم خودشان در صدر جدول بود این حرف‌ها نمی‌زدند. تا جایی که به یاد دارم، هیچ‌کدام از بازیکنان و پیشکسوت‌های پرسپولیس موقعی که تیم در رتبه دوم بود، از گل‌های استقلال ایراد نمی‌گرفتند. امیدوارم این دوستان از روی عقل و منطق در خصوص گل‌های پرسپولیس صحبت کنند.

ابراهیمی در واکنش به اظهارات جواد نکونام(سرمربی استقلال) که گفته است «نمی‌خواهند استقلال نتیجه بگیرد» نیز یادآور شد: من خجالت می‌کشم که می‌گویند داوران را تهدید می‌کنند. یک سوال از جواد نکونام دارم؛ «چرا وقتی صدر جدول بودی از تهدید کردن حرف نمی‌زدی و در هیچ‌کدام از کنفرانس‌های قبل بازی هم شرکت نمی‌کردی؟» از همه داوران لیگ برتری خواهش می‌کنم بیایند و صحبت کنند. متاسفانه در فوتبال ایران وقتی تیمی می‌بازد، به حاشیه متوسل می‌شود.

پیشکسوت پرسپولیس همچنین درباره اینکه می‌گویند جام «واقعی» به استقلال تعلق دارد، اظهار کرد: اگر استقلال نساجی را می‌برد هم این حرف‌ها می‌زدند؟ شما(استقلال) در مازندران تمام تمرکزتان روی بازی پرسپولیس بود. اگر یک گل به نساجی می‌زدید الان صدر جدول بودید و این حرف‌ها را اصلا مطرح نمی‌کردید. متاسفم برای فوتبال ایران که مربی‌ تیم‌های بزرگش اینطور حرف می‌زنند.

وی درباره شایعاتی که درباره درگیری اوستون اورونوف(مهاجم ازبکستانی) و عیسی آل‌کثیر مطرح شده بود نیز یادآور شد: در بازی با شمس‌آذر همه شاهد بودیم که آل‌کثیر با از خودگذشتگی به اورونوف پاس داد و آن توپ هم گل شد. خوشبختانه در تیم همه با هم دوست هستند و هیچ‌کس هم درگیری ندارد. متاسفم برای افرادی که دنبال حاشیه برای پرسپولیس هستند. امیدوارم بازیکنان تمرکز خود را برای بازی با مس‌ رفسنجان از دست ندهند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها