کد خبر: 661897
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۱ ۱۲:۲۵:۳۱
| |

سردار در راه لالیگا؛ رومانو انتقال بزرگ فوتبال ایران را تایید کرد

خبرنگار مشهور ایتالیایی درباره آینده سردار آزمون شفاف‌سازی کرد.

سردار در راه لالیگا؛ رومانو انتقال بزرگ فوتبال ایران را تایید کرد
کد خبر: 661897
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۱ ۱۲:۲۵:۳۱

روز گذشته بود که ورزش سه در خبری اختصاصی اعلام کرد که سردار آزمون بعد از جدایی از رم قصد دارد یک چالش جدید را در دوران حرفه‌ای خود آغاز کند، او قصد دارد در فصل آینده به لالیگا و باشگاه سویا نقل مکان کند.

به گزارش ورزش سه، آزمون بعد از یک فصل حضور در رم و به ثمر رساندن سه گل برای این تیم ایتالیایی حالا در مسیر ترک پایتخت ایتالیا قرار گرفته است. بازیکنی که مورد علاقه دنیله ده‌روسی سرمربی رم هم بود اما عدم توافق مالی این باشگاه با بایرلورکوزن مانع از ماندگار شدن او در جالوروسی شد.

فابریزیو رومانو، خبرنگار مشهور ایتالیایی در مورد وضعیت سردار آزمون نوشت: سردار آزمون پس از پایان حضور قرضی در آ اس رم که این هفته به اتمام می‌رسد، فصل جدیدی را آغاز خواهد کرد. بعد از مذاکراتی که ژانویه انجام شد، سویا همچنان به جذب او علاقه نشان می‌دهد و احتمال نهایی شدن این انتقال وجود دارد. همچنین باشگاه‌های بیشتری نیز وجود دارند و ممکن است او در سری‌آ بماند."

گفتنی است سویا در زمستان گذشته نیز به جذب آزمون علاقه نشان داده بود اما در آن مقطع خود سردار تمایلی به جدایی نشان نداد اما حالا به نظر می‌رسد که این ستاره ایرانی درمسیر انتقال به لالیگا قرار گرفته است.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها