کد خبر: 660355
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۶ ۱۲:۲۰:۰۰
| |

حمله سرمربی به هوادار تاتنهام: خجالت بکش! + عکس

آنگه پوستکوگلو، سرمربی تاتنهام، در جریان بازی برابر منچسترسیتی با یکی از هواداران تیمش درگیری لفظی داشت.

حمله سرمربی به هوادار تاتنهام: خجالت بکش! + عکس
کد خبر: 660355
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۶ ۱۲:۲۰:۰۰

تاتنهام شب گذشته در دیدار معوقه از هفته سی و چهارم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه خانگی‌اش روبروی منچستر سیتی به میدان رفت و با دو گل برابر این تیم شکست خورد تا روند ناکامی چند هفته اخیر را همچنان در این بازی هم ادامه داده باشد.

به گزارش ورزش سه، این بازی اهمیت بسیار زیادی در کورس قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر داشت و باعث شد که شاگردان پپ گوردیولا با کسب سه امتیاز بار دیگر به صدر جدول این مسابقات برگردند و در آستانه هفته پایانی این مسابقات باز هم شانس اصلی کسب عنوان قهرمانی لقب بگیرند.

بسیاری از هواداران تاتنهام پیش از شروع این بازی مدعی شده بودند که حاضر هستند تیم‌شان در این دیدار شکست بخورد تا آرسنال که رقیب قدیمی و همشهری آنها است فرصت کسب جام لیگ برتر انگلیس پس از ۲۰ سال را به دست نیاورد و بحث بسیار زیادی در این باره شکل گرفته بود.

تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که یکی از این هواداران شب گذشته در نزدیکی نیمکت تاتنهام حضور داشت و در جریان بازی سیتی را تشویق می‌کرد و همین موضوع عصبانیت شدید پوستکوگلو را به همراه داشت. او با عصبانیت به سمت این هوادار رفت و به او تذکر داد که دست از این رفتارش بردارد و این اتفاق توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

آنگه پوستکوگلو-2

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها