کد خبر: 659809
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۱ ۱۴:۰۵:۵۱
| |

پیام کلوپ به ترزیچ: ماموریت را تمام کنید!

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، برای دورتموند در فینال لیگ قهرمانان اروپا آرزوی موفقیت کرد.

پیام کلوپ به ترزیچ: ماموریت را تمام کنید!
کد خبر: 659809
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۱ ۱۴:۰۵:۵۱

 به غیر از طرفداران خوشحال در دورتموند و همین‌طور هوادارانی که به پاریس سفر کرده بودند، یک نفر دیگر هم از صعود این تیم آلمانی به فینال لیگ قهرمانان اروپا بسیار خوشحال است: یورگن کلوپ، سرمربی ۵۶ ساله لیورپول.

به گزارش ورزش سه، او که در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ با دورتموند قهرمان بوندس‌لیگا شد پیروزی ۱-۰ زردها در پاریس را از خانه‌اش در لیورپول تماشا کرد و با هیجان به این موفقیت واکنش نشان داد.

کلوپ در واکنش به صعود دورتموند به فینال چمپیونزلیگ به بیلد گفت: "وای، وای، وای. به همه تبریک می‌گویم. دورتموند شایسته این صعود بود."

در سال 2013، کلوپ که در پایان فصل لیورپول را پس از تقریبا 9 سال ترک می‌کند، به همراه دورتموند به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یافت و در ورزشگاه ومبلی بازی کرد. تیم تحت هدایت دورتموند در یک بازی هیجان انگیز با نتیجه 2-1 مقابل بایرن مونیخ شکست خورد و به جام نرسید.

شکستی که هنوز هم او را آزار می‌دهد چون دورتموند تیم خوبی نشان داد و با گل دیرهنگام آرین روبن در دقیقه 89 بازی، شکست را پذیرفت. در یکم ژوئن، دورتموند پس از 11 سال به ومبلی بازخواهد گشت و کلوپ خطاب به ادین ترزیچ و شاگردانش پیام واضحی ارسال کرد.

کلوپ به بیلد گفت: "ماموریت به سرانجام رسیده و حالا باید این جام را بگیرند."

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها