کد خبر: 657391
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۸ ۱۱:۱۰:۰۷
| |

توضیح فدراسیون تیراندازی در مورد خراب شدن سلاح تیرانداز المپیکی!

ناصر رسولی دبیر فدراسیون تیراندازی گفت: متاسفانه در جریان مسابقات جهانی یک اتفاق ناگوار برای فاطمه امینی افتاد و در اوایل راند اول سلاحی که ۱۰ روز پیش خریده و جدیدترین سلاح بود خراب شد.

توضیح فدراسیون تیراندازی در مورد خراب شدن سلاح تیرانداز المپیکی!
کد خبر: 657391
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۸ ۱۱:۱۰:۰۷

ناصر رسولی، دبیر فدراسیون تیراندازی در خصوص خرابی سلاح تیرانداز المپیکی گفت: متاسفانه در جریان مسابقات جهانی یک اتفاق ناگوار افتاد و یک بدشانسی برای فاطمه امینی پیش آمد. در اوایل راند اول سلاحی که ۱۰ روز پیش خریده و جدیدترین سلاح بود خراب شد.

به گزارش ایسنا، او افزود: نماینده شرکت سازنده در محل حضور داشت و سلاح به آنها تحویل داده شد. او متعجب شد و گفت در طول تاریخ ساخت این سلاح فقط یکبار آنهم ۱۱ سال پیش شاهد این موضوع بودیم و اکنون برای دومین بار این اتفاق افتاد. 

رسولی گفت: نماینده شرکت سازنده سریع مشکل سلاح امینی را برطرف کرد ولی زمان برای او از دست رفت و نتوانست عملکرد خوب خود را در مقدماتی تفنگ بادی داشته باشد.

سرپرست تیم ملی تیراندازی ایران در برزیل گفت: البته فاطمه امینی قبل از این مسابقات سهمیه المپیک پاریس را گرفته بود و این مسابقات حکم آماده سازی را برای او داشت. امیدوارم فردا شاهد فینال خوبی باشیم و نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در ادامه در خصوص عملکرد تیراندازان در روز چهارم مسابقات جهانی برزیل اظهار کرد: خوشبختانه در این روز در تفنگ بادی در بخش مردان پوریا نوروزیان راهی فینال شد. همچنین در بخش زنان سه نماینده داشتیم که نجمه خدمتی با امتیاز بسیار خوب ۶۳۳ به فینال راه یافت و شرمینه چهل امیرانی نیز به عنوان نفر هفتم فینالیست شد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها