کد خبر: 656915
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۴ ۲۰:۲۰:۴۶
| |

برد نکونامی استقلال در اراک/ آبی‌ها با پیروزی مقابل آلومینیوم صدرنشینی خود را قطعی کردند

تیم استقلال در یک بازی سخت و نفسگیر خارج از خانه مقابل آلومینیوم اراک به پیروزی رسید تا همچنان صدرنشین لیگ برتر باشد.

برد نکونامی استقلال در اراک/ آبی‌ها با پیروزی مقابل آلومینیوم صدرنشینی خود را قطعی کردند
کد خبر: 656915
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۴ ۲۰:۲۰:۴۶

تیم استقلال امروز از هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف آلومینیوم اراک رفت که این دیدار درنهایت با نتیجه ۱-۰ به سود آبی‌پوشان پایتخت به پایان رسید تا این تیم همچنان صدرنشین لیگ برتر باشد.

به گزارش خبرورزشی، گوستاوو بلانکو در دقیقه ۱+۴۵ برای استقلال گلزنی کرد.

شاگردان جواد نکونام که هفته گذشته نوار پیروزی‌های‌شان مقابل مس رفسنجان پاره شده بود، با این پیروزی ۵۰ امتیازی شدند و همچنان به صدرنشینی خود ادامه دادند. شاگردان مجتبی حسینی نیز با ۳۰ امتیاز در جایگاه نهم قرار گرفتند.

ترکیب آلومینیوم: احمد گوهری، احسان قهاری، امیر نوری (۷۰ - ابوالفضل قنبری)، مهدی لیموچی، امین جهان‌کهن، سیدمهران موسوی، یونس اکبرپور، عارف حاجی‌عیدی، محمدامین کاظمیان (۸۵ - شروین بزرگ)، میلاد بدرقه (۷۰ - رضا جبیره) و محمدمهدی لطفی.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، ایمان سلیمی، محمدحسین مرادمند، روزبه چشمی، ابوالفضل جلالی، میلاد فخرالدینی، مهرداد محمدی (۷۸ - پیمان بابایی)، آرش رضاوند، زبیر نیک‌نفس (۷۸ - امید حامدی‌فر)، جلال‌الدین ماشاریپوف (۲+۹۰ - جعفر سلمانی) و گوستاوو بلانکو.

داور: بیژن حیدری.

استقلال در نیمه نخست بازی هجومی به نمایش گذاشت و آبی‌ها در همان دقیقه اول بازی می‌توانستند روی ضربه کرنر و سر ایمان سلیمی به گل اول برسند که ضربه سر مدافع استقلال به شکل خطرناکی از کنار دروازه آلومینیوم به بیرون رفت.

آبی‌ها در دقیقه ۳۱ باز صاحب فرصت گلزنی شدند که ضربه سر سلیمی این بار روی ارسال ماشاریپوف به تیرک آلومینیوم برخورد کرد.

حملات استقلال ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه ۱+۴۵ سرانجام ارسال جلالی‌پور از سمت راست به گوستاوو بلانکو رسید و این بازیکن با ضربه سر تماشایی دروازه آلومینیوم را باز کرد و بازی در نیمه نسخت با برتری آبی‌پوشان به پایان رسید.

تیم آلومینیوم در دقیقه ۵۲ می‌توانست بازی را به تساوی بکشاند اما ضربه مهران موسوی از کنار دروازه حسینی به شکل خطرناکی بیرون رفت.

حملات آلومینیوم برای زدن گل تساوی ادامه پیدا کرد اما راه به جایی نبرد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها