کد خبر: 656830
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۴ ۰۷:۰۰:۵۵
| |

برنامه روز دوم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا ۲۰۲۴

برنامه کامل مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ قرقیزستان مورد توجه کاربران فضای مجازی است.

برنامه روز دوم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا ۲۰۲۴
کد خبر: 656830
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۴ ۰۷:۰۰:۵۵

رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا به میزبانی قرقیزستان و در شهر بیشکک در روزهای ۲۳ و ۲۴ فروردین برگزار می‌شود. تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با هدایت محسن کاوه و ترکیب ابراهیم خواری در ۵۷ کیلوگرم، رضا اطری در ۶۱ کیلوگرم، رحمان عموزاد در ۶۵ کیلوگرم، امیرمحمد یزدانی در ۷۰ کیلوگرم، حسین ابوذری در ۷۴ کیلوگرم، محمد نخودی در ۷۹ کیلوگرم، هادی وفایی پور در ۸۶ کیلوگرم، امیرحسین فیروزپور در ۹۲ کیلوگرم، محمدحسین محمدیان در ۹۷ کیلوگرم و امیرحسین زارع در ۱۲۵ کیلوگرم را هی این رقابت‌ها شده است. کامران سلطانی زاده، مهدی بشیرزاده، نیما صادقی و سعید عباسی داوران درجه S۱ ایرانی هستند که مجوز قضاوت در این مسابقات را کسب کرده‌اند.

به گزارش ایمنا، از بزرگترین تغییرات تیم ملی کشتی آزاد نسبت به سال گذشته عدم حضور حسن یزدانی شاه کشتی ایران در وزن ۸۶ کیلوگرم است، یزدانی که به دلیل جراهی کتف هنوز به آمادگی لازم نرسیده و در حال ریکاوری است جای خود را به نفر دوم این وزن یعنی هادی وفایی پور داده است.

لازم به ذکر است اختلاف ساعت قرقیزستان با ایران دو ساعت و نیم است به طوری که ساعت ۱۱ به وقت قرقیزستان، ساعت ۸:۳۰ به وقت ایران است.

برنامه روز دوم تیم ملی ایران به شکل زیر است:

جمعه ۲۴ فروردین ماه:

ساعت ۱۱ تا ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

ساعت ۱۸ تا ۲۱: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها