کد خبر: 656338
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۹ ۰۰:۲۰:۱۷
| |

پدیده تیم ملی ایران هم به آلمان مهاجرت کرد!

پدیده تکواندوی نوجوانان و ملی‌پوش تیم ملی تکواندو کشورمان به آلمان مهاجرت کرد.

پدیده تیم ملی ایران هم به آلمان مهاجرت کرد!
کد خبر: 656338
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۹ ۰۰:۲۰:۱۷

ابوالفضل عباسی ملی‌پوش تیم ملی تکواندو و پدیده سال‌های گذشته تکواندو نوجوانان ایران به کشور آلمان مهاجرت کرد.

به گزارش تسنیم، ابوالفضل عباسی برای اولین بار در سال ۱۳۹۸ در ترکیب تیم ملی نونهالان در مسابقات جهانی ازبکستان به مدال طلا رسید. روند رو به رشد او در سال ۱۴۰۱ با کسب مدال طلای نوجوانان جهان و طلای نوجوانان آسیا ادامه داشت و در نهایت به عضویت تیم  ملی بزرگسالان در مسابقات جهانی ۲۰۲۲ مکزیک درآمد.

عباسی در مسابقات جهانی مکزیک پس از برتری مقابل انریکه پرز از کوبا و میگوئل مارتینز نفر اول رنکینگ جهان از برزیل، در دور سوم مغلوب مهدی خدابخشی ملی‌پوش سابق تکواندو ایران از صربستان شد و از دور مسابقات کنار رفت تا خدابخشی در نهایت برای دومین بار به مدال طلای جهان برسد. 

پس از این مسابقات عباسی در سال گذشته همراه با میرهاشم حسینی و امیر محمد بخشی با تیم ملی کشورمان  به مدال طلای مسابقات جام‌جهانی کره‌جنوبی نیز دست یافت.

مهاجرت عباسی در شرایطی اتفاق افتاد که هفته گذشته نیز فرزان عاشورزاده دیگر ملی‌پوش سابق کشورمان به آمریکا مهاجرت کرده بود.

گفته می‌شود در هفته‌های آینده یکی دیگر از ورزشکاران سنکین وزن کشورمان نیز مهاجرت خواهد کرد که قطعاً اتفاق خوبی برای رشته تکواندو نیست. باید دید واکنش فدراسیون به این مهاجرت‌ها چگونه خواهد بود.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها