کد خبر: 656177
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۷ ۱۲:۴۰:۰۷
| |

تاج مدعی شد: استقلال و پرسپولیس مشکل جدی برای اخذ مجوز حرفه‌ای ندارند

رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه راهپیمایی روز قدس درباره اخرین شرایط صدور مجوز حرفه‌ای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس توضیحاتی را ارائه کرد.

تاج مدعی شد: استقلال و پرسپولیس مشکل جدی برای اخذ مجوز حرفه‌ای ندارند
کد خبر: 656177
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۷ ۱۲:۴۰:۰۷

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: خوشبختانه جامعه ورزش همپای سایر اقشار مردم در راهمپایی بزرگ روز قدس شرکت کردند. امسال یک سال ویژه است. همه مردم از همه اقشار آمده‌اند و ورزش هم به نوبه خود در این مراسم شرکت کرده است. باید از آن‌هایی که نیامده‌اند پرسید که چرا نیامده‌اند، زیرا با توجه به جنایات اخیر که توسط اسرائیل انجام شد و اصول بین المللی را رعایت نکردند و سفارت کنسولگری ما را زدند و شهدای بزرگواری را کشتند. همه این رویدادها دست به دست هم داده است که ما امروز در راهمپیمایی روز جهانی قدس یک روز ویزه را رقم بزنیم.

به گزارش ایسنا، او درباره آخرین روند مجوز حرفه ای ادامه داد: هر دو باشگاه مشکل جدی ندارند اما بارگذاری مدارک در اختیار خودشان است. آخرین تحولات را فقط خودشان می‌دانند. البته ما هم آنلاین روی سیستم می‌توانیم ببینیم . وزیر محترم ورزش از این موضوع اطلاعات دقیقی دارند و بعد از عید ایشان چهار جلسه راجع به مجوز حرفه‌ای برگزار کرد تا مشکلات این دو باشگاه را حل کند. من حس می‌کنم مشکل جدی‌ای وجود ندارد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها