کد خبر: 654211
|
۱۴۰۲/۱۲/۲۰ ۱۵:۲۰:۴۰
| |

نامه باشگاه پرسپولیس به فدراسیون در آستانه دربی در مورد زنان

باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران درخواست کرد، برای ایجاد امکانات بهتر جهت حضور بانوان در ورزشگاه آزادی تصمیماتی اتخاذ کنند.

نامه باشگاه پرسپولیس به فدراسیون در آستانه دربی در مورد زنان
کد خبر: 654211
|
۱۴۰۲/۱۲/۲۰ ۱۵:۲۰:۴۰

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: با تلاش‌های فراوان وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال ایران و سازمان لیگ بود که طلسم شکست، تا پس از سال‌ها شاهد حضور بانوان سرزمین‌مان در ورزشگاه‌ها باشیم. چنان‌که تمام عرصه‌های دیگر کشور حضور دارند. سنگ بنای این اتفاق شاید از همان فینال لیگ قهرمانان آسیا گذاشته شد. رئیس فیفا نیز آن روز در ورزشگاه آزادی حضور داشت.

حال، شاهد آن هستیم؛ بانوان پرسپولیسی که در ورزشگاه آزادی حضور می‌یابند به سبب سکویی که به آنها اختصاص داده شده است با مشکلاتی رو به رو هستند و البته امیدواریم جایگاهی مناسب‌تر با دید بهتر برای تماشای مسابقه، به ایشان اختصاص یابد.

باشگاه پرسپولیس در این ارتباط نامه‌ای را برای فدراسیون فوتبال به عنوان متولی امر فوتبال در کشور ارسال کرده است. البته تردید نداریم هم وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و هم سازمان لیگ نسبت به این امر دغدغه دارند ولی باشگاه پرسپولیس به سهم و اختیارات خود در این ارتباط پیگیر خواهد بود تا شرایط بهتری برای هواداران پرسپولیس فراهم گردد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها