کد خبر: 653054
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۹ ۱۲:۲۰:۴۴
| |

واکنش سرپرست فدراسیون والیبال به انتقادها از انتخاب موتا پائز/ مربی هندوانه سربسته است!

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: انتخاب سرمربی،‌ هندوانه دربسته است، ضمن اینکه نام‌ها قرار نیست کاری برای ما انجام دهند.

واکنش سرپرست فدراسیون والیبال به انتقادها از انتخاب موتا پائز/ مربی هندوانه سربسته است!
کد خبر: 653054
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۹ ۱۲:۲۰:۴۴

وحید مرادی در مورد انتخاب «مائوریسیو موتا پائز» به عنوان سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران و انتقادهایی که در این باره صورت گرفته اظهار داشت: اسم‌ها قرار نیست برای ما کاری کنند. کیفیت مربی، تأثیرگذار است و همین موضوع قرار است تیم را به شرایط مطلوب برساند. شما حضور برناردو رزنده را در تیم ملی فرانسه به یاد بیاورید؛ آیا موفق بود؟ انتخاب سرمربی،‌ یک هندوانه دربسته است و تضمینی برای موفقیت او وجود ندارد.

به گزارش تسنیم، سرپرست فدراسیون والیبال ادامه داد: «مائوریسیو موتا پائز» رزومه بسیار موفقی دارد که دستیاری رزنده و فیلیپ بلان هم جزئی از آن است. او سرمربی تیم‌های بانوان و باشگاه‌های مختلف بوده و نتایج درخشانی کسب کرده است. پائز در لیگ ژاپن، سرمربی بازیکن بزرگی مثل کوبیاک در تیم پاناسونیک بوده و کوبیاک او را یکی از بزرگترین مربیان دنیا می‌داند.

مرادی گفت: پائز به شدت به کار علاقمند است و برگ برنده او در قیاس با سایر مربیان،‌ ذهن برنده اوست. این موضوع برای من اهمیت زیادی داشت که سرمربی تیم ملی برای رسیدن به موفقیت، تلاش کند و همه توان خود را به کار بگیرد.

وی در مورد نقش مسائل مالی در انتخاب سرمربی جدید تصریح کرد:‌ زمانی که با لورنزتی هم وارد مذاکره شدیم، مشکل مالی نداشتیم و می‌دانستیم که او مربی بزرگ و البته گرانی است. هدف ما تنها انتخاب گزینه‌ای بود که به تیم ملی کمک کند.

مرادی در مورد انتخاب سرمربی، حدود 2 هفته قبل از انتخابات فدراسیون والیبال گفت: قرارداد «مائوریسیو موتا پائز» یک قرارداد حقوقی محکم است و هر کسی رئیس فدراسیون شود، ملزم به رعایت آن تا پایان قرارداد، یعنی تا پایان المپیک 2024 خواهد بود.

وی تصریح کرد: تمام تلاش خود را برای کسب سهمیه المپیک خواهیم کرد تا به هدف‌مان برسیم. تلاش ما به حدی خواهد بود که اگر به المپیک هم نرسیدیم، افسوس گذشته را نخوریم. ما، پائز و همه اهالی والیبال می‌دانند که صعود به المپیک برای ایران، کار سختی است ولی هرگز دست از تلاش برنمی‌داریم.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها