کد خبر: 652094
|
۱۴۰۲/۱۱/۳۰ ۱۰:۰۰:۰۰
| |

«اعتمادآنلاین» گزارش می دهد:

خبر فوری| انتقال بزرگ انجام شد؛ امباپه با رئال مادرید قرارداد امضا کرد

نشریه مارکا در خبری فوری اعلام کرد قرارداد امباپه با رئال مادرید به امضا رسیده است.

خبر فوری| انتقال بزرگ انجام شد؛ امباپه با رئال مادرید قرارداد امضا کرد
کد خبر: 652094
|
۱۴۰۲/۱۱/۳۰ ۱۰:۰۰:۰۰

مارکا نوشت، امباپه مهاجم فرانسوی دو هفته پیش با مادرید قرارداد بسته است. امباپه برای پنج فصل قرارداد امضا کرده و دستمزد او بین 15 تا 20 میلیون خالص سالانه به اضافه پاداش خواهد بود.

به گزارش اعتمادآنلاین، کیلیان امباپه مهاجم فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن چند روز پیش با رئال مادرید قرارداد بسته است. بر اساس همین اطلاعات، امباپه برای پنج فصل قرارداد امضا کرده است. ناصر الخلیفی روز سه‌شنبه قبل با رئیس پاری‌سن‌ژرمن ملاقات کرد تا به او اطلاع دهد که امباپه تصمیم نهایی را گرفته است.

الخلیفی قبلاً مشکوک بود که امباپه دور از چشم آنها اقدام به انجام کاری کرده باشد و بعد فهمید ستاره فرانسوی تیمش قبلاً قراردادی با رئال برای پنج سال آینده امضا کرده است.

البته امباپه هیچگاه مخفی نکرده بود که دوست دارد به مادرید برود. حال از اول جولای او در مادرید خواهد بود. به این ترتیب سریال این مرد فرانسوی با پاریسی‌ها پس از چندین تابستان داغ به پایان رسید.

مدیر کل رئال مادرید، خوزه آنخل سانچز، فردی است که مذاکرات رئال را با یک هدف مشخص هدایت کرده: بستن قرارداد در ماه فوریه.

سانچز می‌خواست از اتفاقاتی که در تابستان‌های گذشته رخ داد دوری کند. مثل تابستان قبل که به نظر می‌رسید همه چیز انجام شده بود اما در نهایت خرید امباپه برای مادرید محقق نشد. طبق گزارش مارکا، دستمزد امباپه بین 15 تا 20 میلیون خالص سالانه به اضافه پاداش برای گلزنی، جام و... خواهد بود. همچنین نشریه مارکا یادآوری می‌کند که با ورود آزاد بازیکن فرانسوی سانچز پاداش امضا را دریافت می‌کند، اگرچه رقم خاصی ذکر نشده است.

به یاد داشته باشید که وقتی امباپه و مادرید در سال 2022 به توافق رسیدند، پاداش انتقال 130 میلیونی مدنظر بود که مارکا اشاره می‌کند در این قرارداد جدید رقم کمی کاهش یافته است.

دستمزد امباپه در رئال نیمی از چیزی است که او در پی اس جی دریافت می‌کند. 

پس از اتفاقاتی که در تابستان‌های اخیر رخ داد، امباپه می‌دانست که برای امضای قرارداد با مادرید باید از تیم فرانسوی کنار برود. از این نظر، مرد فرانسوی خواهان یک تغییر ورزشی بود و در این تغییر او شاهد کاهش درآمد خود خواهد بود. با این حال، اطرافیان این بازیکن متقاعد شده‌اند که به عنوان یک بازیکن مادریدی پول بیشتری به شکل اسپانسر به دست خواهد آمد و تفاوت با PSG در نهایت جبران خواهد شد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها