کد خبر: 647974
|
۱۴۰۲/۱۰/۲۲ ۱۰:۲۰:۴۶
| |

صحبت‌های منفی روزنامه مشهور انگلیس درباره قلعه‌نویی!

گاردین در گزارشی به مدعیان قهرمانی در جام ملت‌های آسیا پرداخت و به دومین حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت ایران اشاره کرد.

صحبت‌های منفی روزنامه مشهور انگلیس درباره قلعه‌نویی!
کد خبر: 647974
|
۱۴۰۲/۱۰/۲۲ ۱۰:۲۰:۴۶

گاردین در گزارشی به مناسبت شروع جام ملت‌های آسیا به سراغ مدعیان قهرمانی رفته است و درباره ایران نوشت: ایران ستاره‌های خوبی در ترکیبش دارد که در بالاترین سطح فعالیت می‌کنند. مهدی طارمی مهاجمی است که سال‌ها برای پورتو بازی می‌کند. سردار آزمون از رم و سامان قدوس از برنتفورد نیز ستاره‌های بعدی هستند با این حال، در مورد توانایی امیر قلعه‌نویی که در اولین دوره مربیگری‌اش در تیم ملی ایران در سال ۲۰۰۸-۲۰۰۷ ناکام بود ابهاماتی وجود دارد.

به گزارش ایسنا، گاردین در ادامه با اشاره به قدرت گرفتن ژاپن نوشت: ژاپن یکی از شانس‌های اصلی کسب پنجمین عنوان قهرمانی قاره‌ای خود است. پس از شکست آلمان و اسپانیا در جام جهانی ۲۰۲۲، سامورایی‌ها دوباره آلمان را شکست دادند. پیروزی ۴ بر یک در وولفسبورگ در سپتامبر سال قبل که به قیمت برکناری هانسی فلیک تمام شد از نتایج خوبی این تیم در دیدار‌های قبل بوده است. چنین نتایجی حالا دیگر برای تیمی که مملو از استعداد‌های ناب است تعجب آور نیست. ۴۵ گل در ۱۰ بازی گذشته نشان می‌دهد که ژاپن تیم خطرناکی در راه قهرمانی است.

جام ملت‌های آسیا از امروز با دیدار قطر و لبنان در ورزشگاه لوسیل شروع می‌شود و ایران در اولین دیدارش یکشنبه با فلسطین روبرو خواهد شد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها