کد خبر: 646974
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۳ ۱۱:۴۵:۳۹
| |

جدیدترین اظهار نظر برانکو: این تقابل برای ما بسیار مهم است!

سرمربی کروات تیم ملی عمان اعتقاد دارد که جام ملت های آسیا، قوی ترین تورنمنت قاره است.

جدیدترین اظهار نظر برانکو: این تقابل برای ما بسیار مهم است!
کد خبر: 646974
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۳ ۱۱:۴۵:۳۹

تیم ملی امارات که یکی از حریفان ایران در دور گروهی رقابت های جام ملت های آسیا محسوب می شود، در یک بازی دوستانه به مصاف عمان می رود. این تیم نیز در گروه عربستان حضور دارد و به دنبال آخرین ارزیابی ها از عملکرد بازیکنانش است.

به گزارش ورزش سه، برانکو ایوانکوویچ کروات، سرمربی تیم ملی عمان تایید کرد که بازی دوستانه مقابل امارات برای تعیین آمادگی بازیکنان تیمش قبل از حضور در دوحه برای حضور در جام ملت های آسیا مهم و حیاتی است.

ایوانکوویچ طی گفتگویی درخصوص برگزاری جام ملت های آسیا در دوحه گفت: مطمئناً این مسابقات قوی‌ترین تورنمنت در سطح قاره است و طبق انتظارات، با توجه به قدرت تیم‌های شرکت‌کننده، یک تورنمنت رقابتی خواهد بود. تیم‌هایی متشکل از ژاپن، کره جنوبی، ایران و استرالیا دارای بازیکنان بزرگی هستند که در باشگاه های اروپایی بازی می کنند.

از سوی دیگر، مدیریت تیم ملی فوتبال عمان از پیوستن فایز الرشیدی دروازه بان باشگاه منامه بحرین به تمرینات این تیم در امارات خبر داد.

بقیه بازیکنان در اردوی فعلی تیم ملی عمان در ابوظبی به سر می برند تا برای دیدار با تیم ملی امارات که شنبه هفته آینده در ورزشگاه آل نهیان، استادیوم اختصاصی باشگاه الوحده برگزار می شود، آماده باشند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها