کد خبر: 646735
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۱ ۱۸:۳۵:۳۷
| |

توقف پرسپولیس در رفسنجان/ استقلال رسما قهرمان نیم‌فصل شد

پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال مقابل مس رفسنجان متوقف شد.

توقف پرسپولیس در رفسنجان/ استقلال رسما قهرمان نیم‌فصل شد
کد خبر: 646735
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۱ ۱۸:۳۵:۳۷

پرسپولیس امروز (دوشنبه) در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، پرسپولیس با این نتیجه ۳۰ امتیازی شد و فرصت رسیدن به استقلال ۳۲ امتیازی و پیشی گرفتن از سپاهان ۳۱ امتیازی را از دست داد تا نیم فصل اول را در رده سوم به پایان برساند. مس رفسنجان هم در پایان نیم فصل ناامیدکننده‌ای که داشت با ۱۵ امتیاز در رده دهم قرار گرفت.

مس رفسنجان یک - پرسپولیس یک

گل‌ها: شهاب زاهدی در دقیقه ۴۲ برای پرسپولیس و لوسیانو پریرا در دقیقه ۵۲ (پنالتی) برای مس رفسنجان

کارت زرد: فرشید باقری و نیما انتظاری از مس رفسنجان و محمدمهدی احمدی، سعید صادقی و امید عالیشاه از پرسپولیس

کارت قرمز: -

ترکیب مس رفسنجان: حامد لک، محمد نژادمهدی، رامتین سلیمان‌زاده، میثم تیموری، حسین کریم‌زاده (حسن جعفری، دقیقه ۸۱)، مهدی محبی، نیما انتظاری (سجاد شهباززاده، دقیقه ۸۶)، فرشید باقری، محسن آذرباد (محمد اکبری، دقیقه ۷۵)، محمد خدابنده‌لو (منتظر محمد، دقیقه ۸۶)، شیمبا (جلال‌الدین علی محمدی، دقیقه ۸۱).

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه، فرشاد فرجی، سروش رفیعی (مسعود ریگی، دقیقه ۸۵)، مهدی ترابی (محمد عمری، دقیقه ۷۰)، دانیال اسماعیلی‌فر (علیرضا بابایی، دقیقه ۸۵)، محمد مهدی احمدی (علی نعمتی، دقیقه ۷۰)، شهاب زاهدی، سعید صادقی (محمدحسین کنعانی‌زادگان، دقیقه ۸۸)، گئورگی گولسیانی، سینا اسدبیگی.

به گزارش اعتمادآنلاین، به این ترتیب در پایان نیم‌فصل نخست استقلال با 32 امتیاز قهرمان نیم‌فصل شد، سپاهان با 31 امتیاز دوم شد و سرخ‌ها با توقف مقابل مس رفسنجان با 30 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفتند. 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها