کد خبر: 644115
|
۱۴۰۲/۰۹/۲۰ ۱۰:۱۵:۳۱
| |

مدت زمان دوری سردار از میادین مشخص شد

اسکای مدت زمان دوری سردار آزمون از میادین را اعلام کرده است.

مدت زمان دوری سردار از میادین مشخص شد
کد خبر: 644115
|
۱۴۰۲/۰۹/۲۰ ۱۰:۱۵:۳۱

سردار آزمون که دیشب در جریان دیدار برابر فیورنتینا دچار مصدومیت شد حدود ٢٠ روز از میادین دور خواهد بود. این خبری است که اسکای اسپورتس آن را منتشر کرده است.

به گزارش ورزش سه، آزمون که در هفته‌های اخیر به یک بازیکن کلیدی در ترکیب رم تبدیل شده بود، شب گذشته و بعد از مصدومیت زودهنگام پائولو دیبالا به جای او وارد زمین شد. سردار در مدت زمان حضور در زمین جزء بازیکنان خوب رم بود تا اینکه یک بدشانسی بزرگ به سراغ او آمد.

در دقیقه ۵۶ بازی بود که سردار دچار مصدومیت شد. آزمون ابتدا دقایقی بیرون از زمین مشغول درمان آسیب‌دیدگی‌اش شد و در حالی‌که به نظر می‌رسید همان‌موقع باید تعویض شود، با اصرار خودش به بازی برگشت. با این حال همان‌طور که از نوع مصدومیت او مشخص بود، ستاره ایرانی نتوانست به بازی ادامه دهد و در دقیقه ۶٢ تعویض شد.

در همین راستا و طبق گفته آنجلو مانگیانته از اسکای اسپورتس، مصدومیت آزمون در مقایسه با پائولو دیبالا نسبتا جدی به نظر می‌رسد. بر این اساس آزمون ممکن است حدود 15 تا 20 روز از میادین دور باشد که باعث خواهد شد او بازی‌های آتی رم با بولونیا، ناپولی و یوونتوس را از دست بدهد.

نکته امیدوارکننده در مورد سردار اینکه اگر اتفاق خاصی رخ ندهد و ریکاوری این بازیکن مطابق انتظار پیش برود او حداکثر سه هفته دیگر به میادین باز می‌گردد و طبیعتاً مشکلی برای همراهی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا نخواهد داشت.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها