کد خبر: 642771
|
۱۴۰۲/۰۹/۰۸ ۱۷:۲۵:۰۷
| |

جدایی برانکو کلید خورد؟/ جلسه فوق‌العاده در فدراسیون فوتبال عمان

مدت زمان حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی عمان مشخص شد.

جدایی برانکو کلید خورد؟/ جلسه فوق‌العاده در فدراسیون فوتبال عمان
کد خبر: 642771
|
۱۴۰۲/۰۹/۰۸ ۱۷:۲۵:۰۷

شکست دور از انتظار برابر قرقیزستان باعث افزایش انتقادها از عملکرد تیم ملی عمان و برانکو ایوانکوویچ شد. سرمربی کروات که آغاز بسیار خوبی روی نیمکت این تیم داشت، در ماه‌های اخیر زیر فشار رسانه‌ها قرار داشته است.

به گزارش ورزش سه، نتایج خوب عمان در مقدماتی جام جهانی و پیروزی برابر ژاپن، با تحسین کارشناسان فوتبال عمان همراه شد. حتی با وجود عدم راهیابی به مرحله پلی آف، اما فدراسیون فوتبال این کشور بر ادامه همکاری با برانکو تأکید کرد.

اما ناکامی در دو تورنمنت جام خلیج فارس و رقابت‌های کافا باعث شد تا انتقادات از برانکو آغاز شود. شکست ناباورانه برابر قرقیزستان در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ نیز باعث انتشار برخی شایعات درباره همکاری طرفین شد.

برخی از رسانه‌ها و خبرنگاران عمانی مدعی شدند که احتمال جدایی برانکو از تیم ملی این کشور وجود دارد و قرار بود که روز گذشته جلسه فوق‌العاده‌ای در فدراسیون فوتبال این کشور برگزار شود تا درخصوص آینده سرمربی کروات تصمیم‌گیری شود.

در نهایت نیز جلسه هیئت رئیسه در فدراسیون فوتبال عمان برگزار شد و با وجود دلخوری شدید مقامات فوتبال این کشور از برانکو که علت آن شکست برابر قرقیزستان بوده است، اما بر ادامه همکاری با این سرمربی تأکید شد.

در واقع به دلیل فاصله کم تا آغاز جام ملت‌های آسیا در قطر، فدراسیون فوتبال عمان زمانی برای انتخاب سرمربی جدید نخواهد داشت و برانکو تا پایان این مسابقات به کار خود ادامه می‌دهد تا با توجه به نتایج کسب شده، درباره ادامه همکاری با سرمربی کروات تصمیم‌گیری شود.

هفته آینده نیز دور جدید تمرینات عمان برای حضور در جام ملت‌های آسیا آغاز می‌شود و شایعات جدایی برانکو از تیم ملی این کشور در مقطع فعلی حضور ندارد و باید دید که پس از پایان این مسابقات، سرنوشت او چه خواهد شد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها