کد خبر: 642588
|
۱۴۰۲/۰۹/۰۷ ۱۲:۵۵:۵۱
| |

پایان کار وسلین در تیم ملی هندبال/ رحیمی‌زاده جایگزین وویوویچ شد

فدراسیون هندبال از پایان کار وسلین وویوویچ مربی مونته‌نگرویی با تیم ملی بزرگسالان خبر داد و جایگزین او را معرفی کرد.

پایان کار وسلین در تیم ملی هندبال/ رحیمی‌زاده جایگزین وویوویچ شد
کد خبر: 642588
|
۱۴۰۲/۰۹/۰۷ ۱۲:۵۵:۵۱

وسلین وویوویچ مونته‌نگرویی از اواخر اسفند ۱۴۰۰ به عنوان سرمربی تیم ملی هندبال ایران انتخاب شد و قرارداد او تا پایان مسابقات هندبال قهرمانی آسیا یعنی تا دهه اول بهمن بود اما فدراسیون هندبال زودتر از موعد از پایان فعالیت این مربی خبر داد و مجید رحیمی‌زاده را به عنوان جایگزین او معرفی کرد.

به گزارش ایسنا، وسلین وویوویچ در مدت حضورش در نیمکت ایران صاحب یک مدال برنز بازی‌های کشورهای اسلامی شد و در قهرمانی آسیا با کسب رتبه چهارمی بعد از ۸ سال جواز حضور در قهرمانی مردان جهان را کسب کرد. تیم ایران در قهرمانی جهان با یک برد مقابل شیلی و چهار شکست مقابل مونته‌نگرو، اسلوونی، اسپانیا، فرانسه و لهستان در رده بیست و چهارم قرار گرفت.

تیم ملی هندبال ایران در بازی‌های آسیایی هم از رسیدن به جمع چهار تیم برتر بازماند و در انتخابی المپیک نیز در رده پنجم ایستاد.

فدراسیون هندبال علت اتمام همکاری فدراسیون هندبال با وسلین وویوویچ را نتایج چند وقت اخیر تیم ملی و خواسته به حق اهالی هندبال برای کسب نتایج بهتر و بروز برخی مسائل دیگر عنوان کرد و با توجه به فاصله زمانی کم تا مسابقات قهرمانی آسیا بحرین سرمربی داخلی برای تیم ملی بزرگسالان مردان معرفی کرد.

مجید رحیمی‌زاده سابقه سال‌ها حضور در تیم‌های ملی هندبال به عنوان بازیکن، کاپیتان، مربی و سرمربی در رده‌های مختلف را دارد و اخیرا در کسوت سرمربی مقام نایب قهرمانی آسیا در رده نوجوانان و صعود بی سابقه به مرحله اصلی مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان کرواسی را به کارنامه افتخارات خود اضافه کرد، به عنوان سرمربی تیم ملی هندبال بزرگسالان مردان در رقابت‌های قهرمانی آسیا در بحرین معرفی شد. 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها