کد خبر: 642079
|
۱۴۰۲/۰۹/۰۴ ۰۳:۳۵:۱۷
| |

اظهارات عجیب مقام فدراسیون؛ بدهی پرسپولیس را می‌توانستیم پرداخت کنیم اما استقلال را نه/ از فیفا شکایت می‌کنیم

سرپرست تیم ملی فوتبال به وضعیت پول‌های بلوکه شده فوتبال ایران در فیفا صحبت کرد.

اظهارات عجیب مقام فدراسیون؛ بدهی پرسپولیس را می‌توانستیم پرداخت کنیم اما استقلال را نه/ از فیفا شکایت می‌کنیم
کد خبر: 642079
|
۱۴۰۲/۰۹/۰۴ ۰۳:۳۵:۱۷

مهدی محمدنبی که به عنوان میهمان در برنامه شب‌های فوتبالی حضور پیدا کرده بود درخصوص پول‌های بلوکه شده فوتبال ایران در فیفا و قول آقای تاج برای برگرداندن این پول‌ها اظهار کرد: آقای تاج پیگیر هستند و دو هفته پیش یک جلسه با وکلای بین‌المللی داشتیم که پرونده را پیگیری کنند ولی ما باید از فیفا شکایت کنیم به این دلیل که فیفا پول را به ما نمی‌دهد.

به گزارش خبرورزشی، نبی ادامه داد: بخشی از آن را به این شکل گرفتیم که به عنوان مثال یک سری بدهی پرسپولیس برای بازیکن یا مربی با مکاتباتی که با فیفا داشتیم پرداخت شد با مجوزی که آقای تاج گرفتند می‌توانیم بخشی از این بدهی‌ها را پرداخت کنیم.

سرپرست تیم ملی فوتبال افزود: کمیته‌ای وجود دارد که کاری به اینفانتینو و دبیرکل فدراسیون ندارد و آن کمیته اعلام کرده که مستقیما پول به فدراسیون ایران پرداخت نشود و به شکلی که مثال زدم پراخت شود. 

وی در پاسخ به اینکه چرا از این منابع معوقات استراماچونی از استقلال پرداخت نشد گفت: پرسپولیس در آنجا پول داشت و ما از منابعی که پرسپولیس در فیفا داشت توانستیم مجوز بگیریم و استقلال منابع کافی نداشت. 

نبی گفت: در هر صورت این توافق را با فیفا داشتیم که بخشی از بدهی‌هایی که وجود دارد می‌توانیم از بخش مالیل فیفا بعد از تایید این کمیته پرداخت کنیم اما اینکه فیفا مانده طلایی را به ما پرداخت کند فعلا مجوزی نداریم.    

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها