کد خبر: 636561
|
۱۴۰۲/۰۷/۲۵ ۰۱:۲۵:۴۲
| |

رونمایی استقلال از یک قرارداد عجیب دیگر؛ ملی پوش صد میلیونی!

بعد از ثبت قرارداد ۱۶۰ میلیونی سعید مهری با استقلال که حواشی زیادی در پی داشت، اکنون آبی‌ها با یکی دیگر از بازیکنان خود نیز قرارداد جالب توجهی ثبت کرده‌اند.

رونمایی استقلال از یک قرارداد عجیب دیگر؛ ملی پوش صد میلیونی!
کد خبر: 636561
|
۱۴۰۲/۰۷/۲۵ ۰۱:۲۵:۴۲

 استقلال با توجه به قوانین سقف قرارداد شرایط سختی را برای ثبت بازیکنان خود دنبال کرده است و انتشار رقم قرارداد کلی این تیم که در هفته گذشته اتفاق افتاد نیز حواشی و بحث‌های زیادی را در پی داشت.

به گزارش ورزش سه، اما مهمترین موضوع شاید در بحث قرارداد بازیکنان استقلال طی چند وقت اخیر مربوط به سعید مهری بود؛ بازیکن استقلال که در ابتدای فصل نیز در آستانه جدایی از جمع آبی‌پوشان قرار داشت و گفته می‌شد اعتقاد ویژه ریکاردو ساپینتو به این بازیکن احتمال لژیونر شدن وی را نیز در پی داشته باشد، در نهایت با این تیم رقم ۱۶۰ میلیونی را در قراردادش ثبت کرد.

موضوعی که حواشی و شایعات زیادی را در پی داشته است و باور آن البته به صورت طبیعی نزدیک به غیرممکن است. با این حال آنچه که قانونی و ثبت شده به نظر می‌رسد، همان ثبت عدد ۱۶۰ میلیون تومان در قرارداد این هافبک است.

اما اکنون ماجرا کمی پیچیده‌تر هم می‌شود؛ یکی دیگر از بازیکنان استقلال اکنون رکورد سعید مهری را هم در این تیم زده و قراردادش را با آبی‌ها ۱۰۰ میلیون ثبت کرده است!

امید حامدی‌فر بازیکن جنوبی استقلال که فصل گذشته به این تیم پیوسته بود و در این فصل ماجراهایی عجیبی را تا به اینجا پشت سر گذاشته، اکنون در بازگشت دوباره به این تیم، قرارداد خود را با این باشگاه صد میلیون تومان ثبت کرده است. حامدی‌فر که به عنوان یکی از نفرات ملی‌پوش در بازی‌های آسیایی نیز در جمع شاگردان رضا عنایتی حضور داشت و در این دیدارها فرصت خوبی برای حضور در ترکیب تیم امید ایران به دست آورد، بعد از اینکه بحث زیادی درباره جدایی‌اش از استقلال شکل گرفته بود، در نهایت با نظر جواد نکونام بار دیگر به اردوگاه آبی‌ها بازگشته است.

با این حال با توجه به اینکه سقف استقلال بودجه کمی تا عدد در نظر گرفته شده از سوی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال را دارد، این بازیکن مجبور شده با عدد ۱۰۰ میلیون قرارداد جدید خود را با این تیم به امضا برساند

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها