دنی آلوز محکوم می‌شود؟

آغاز تحقیقات درباره اتهام تعرض جنسی ستاره برزیلی

پلیس اسپانیا تحقیقاتش درباره اتهام تعرض جنسی به یک زن از سوی دنی آلوس، مدافع برزیلی، را آغاز کرده است.

آغاز تحقیقات درباره اتهام تعرض جنسی ستاره برزیلی
کد خبر: 591099
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۱ ۱۴:۴۲:۲۱

آلوس برای سپری کردن سال نوی میلادی در بارسلونا حضور داشت که یک زن با طرح شکایتی اعلام کرد این بازیکن در تاریخ 31 دسامبر قصد تعرض به او را داشته است. 

به گزارش ورزش سه، بلافاصله پرونده‌ای برای این مدافع سابق بارسا تشکیل شد و حالا اعلام شده که تحقیقات در این باره به صورت رسمی از روز سه‎‌شنبه توسط دادستانی و پلیس اسپانیا آغاز شده است. 

دادگاه شماره 15 بارسلونا اعلام کرده که این شکایت را به صورت رسمی به ثبت رسانده و قصد دارد تحقیقات کاملی را برای روشن شدن صحت ادعای مطرح شده از سوی این زن که هویتش فاش نشده انجام دهد.

آلوس در چند روز گذشته مورد انتقادهای شدیدی قرار داشت اما با انتشار بیانیه‌ای تمامی اتهامات مطرح شده علیه خودش را تکذیب کرد و تاکید کرد که در آن تاریخ در محل گفته شده حضور داشته اما این زن را اصلا نمی‌شناسد و نمی‌داند که چرا چنین ادعاهایی را مطرح کرده است. او همچنین مدعی شد که این اظهارات باعث آزار او و نزدیکانش که به خوبی او را می‌شناسند شده است. 

این مدافع 39 ساله تا اواسط سال 2023 با باشگاه پوماس قرارداد دارد و این باشگاه حالا در انتظار نتیجه تحقیقات صورت گرفته از سوی پلیس اسپانیا و رای صادره توسط دادگاه این کشور در ارتباط با این پرونده است. 

 

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها