کد خبر: 589650
|
۱۴۰۱/۱۰/۱۲ ۰۹:۴۷:۴۱
| |

آقای خاص در جیمز باند:

کارگردان معروف سینما به مورینیو پیشنهاد داد

سم مندس در پاسخ به این سوال که چه کسی می‎‌تواند بهترین نقش آدم بد در فیلم جیمز باند را به خوبی ایفا کند اظهار داشت:« ژوزه مورینیو. شما نمی‌توانید هیچ شخصیتی برای این نقش بهتر از او پیدا کند، می‌توانید؟»

کارگردان معروف سینما به مورینیو پیشنهاد داد
کد خبر: 589650
|
۱۴۰۱/۱۰/۱۲ ۰۹:۴۷:۴۱

سم مندس، کارگردان معروف، معتقد است که ژوزه مورینیو توانایی بازی در فیلم‌های جیمز باند را دارد.

به گزارش ورزش سه، مورینیو در طول دوران حضورش روی نیمکت تیم‌های مختلف همیشه شخصیت بد داستان را در کنار زمین به خوبی ایفا کرده است.

این مربی پرتغالی برای رسیدن به پیروزی و موفقیت تیمش حاضر است دست به هرکاری در کنار زمین بزند و این موضوع باعث شده که بسیاری با او مشکل بخورند و درگیری‌های بسیاری پیش بیاید. 

حالا به نظر می‌رسد که این رفتارها چندان هم به ضرر او تمام نشده و مندس که کارگردانی دو قسمت معروف از سری فیلم‌های جیمز باند به نام اسکای فال و شبح را برعهده داشت، حالا معتقد است که سرمربی رم می‌تواند نقش آدم بد این داستان را در فیلم‌های بعدی به خوبی بازی کند. 

مندس در گفتگو با گاردین در پاسخ به این سوال که چه کسی می‎‌تواند بهترین نقش آدم بد در فیلم جیمز باند را به خوبی ایفا کند اظهار داشت:« ژوزه مورینیو. شما نمی‌توانید هیچ شخصیتی برای این نقش بهتر از او پیدا کند، می‌توانید؟» 

مورینیو در بعضی از معروف‌ترین درگیری‎‌های کنار زمین در زمان حضورش در رئال مادرید، چلسی و منچستریونایتد نقش داشته و شاید همین باعث شده است که نام او به خوبی در ذهن این کارگردان معروف به عنوان گزینه مناسب برای این نقش بماند. 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها