بتابون؛ کادوی جالب مارا در قسمت بیست و پنجم روزی روزگاری مریخ

اگر از مخاطبان سریال روزی روزگاری مریخ باشید، حتماً نام بتابون به گوشتان خورده است. بتابون وسیله‌ای فرازمینی است که امکان جابه جایی در لحظه را برای ساکنان مریخ فراهم می‌کند.

بتابون؛ کادوی جالب مارا در قسمت بیست و پنجم روزی روزگاری مریخ
کد خبر: 591220
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۲ ۱۲:۵۸:۰۵

مارا با بازی الناز حبیبی بعد از دادن کادوی جدید به مادر لونا و آقاجون، مجدد تصمیم می‌گیرد تا کادوی دیگری به عنوان یادگاری به آنها دهد. کادویی به نام بتابون که خاصیت آن جابه جایی در مکان‌های مختلف است. کادویی که چندان کیفیت خاصی ندارد و بیشتر سبب ایجاد دردسرهای جدید شده است.

درباره سریال روزی روزگاری مریخ

سریال روزی روزگاری مریخ که آخرین ساخته پیمان قاسم‌خانی است، تا به امروز ۲۵ قسمت از آن پخش شده است. به طوری که دانلود قسمت ۲۵ سریال روزی روزگاری مریخ در دسترس است. برای مشاهده و دانلود سریال‌های ایرانی به سایت فیلمیز مراجعه کنید. اما داستان سریال روزی روزگاری مریخ از چه قرار است؟ این سریال که بازیگران مطرحی همچون سام درخشانی و ویشکا آسایش درآن ایفای نقش می‌کنند، داستان مردی است که ۳۷۰ سال خودش را منجمد می‌کند. مردی که در شرط بندی و خلافکاری همیشه بدشانس است و تصمیم دارد دست به بزرگترین قمار زندگی‌اش بزند. اما پیش از آن باید خودش را از شر دشمنانی که قصد خونش را دارند، نجات دهد. به همین دلیل تصمیم می‌گیرد تا خودش را منجمد کند. اما دقیقا ۳۷۰ سال پس از این ماجرا در مریخ، لونا با بازی ویشکا آسایش، منتظر بسته‌ای از زمین است. لونا بانوی زمینی- مریخی است که مشاور امور اقامت و امور املاک در مریخ است. او در گیر و دار مشکلات زندگی‌اش است که ناگهان بسته مرموزی از سوی زمین به دستش می‌رسد بسته‌ای که در آن ناصر که پدر جد لونا است، قرار گرفته است.

برای مشاهده سریال‌های ایرانی به سایت فیلمیز مراجعه کنید

2

بازیگران سریال روزی روزگاری مریخ

سام درخشانی در نقش آقاجون، ویشکا آسایش در نقش مادرلونا، امیر نوروزی در نقش اسی، امیرکاظمی در نقش گاندی، الناز حبیبی در نقش مارا، بهادر مالکی در نقش ربات مدل ۶۷،‌ لیلی رشیدی در نقش لانگوراداس چامچامال، مهراب قاسم‌خانی در نقش لوک، فلامک جنیدی در نقش بانو زونیکا دافونیکا،‌ اصغر حیدری در نقش دکتر چمبه، امیر مهدی ژوله در نقش افلاطون یا افی، عبدالله روا در نقش ناپلئون یا ناپی، فرناز رهنما در نقش قمر شیری،‌ نگار فروزنده در نقش نینانلا مدیر آژانس املاک، رامین ناصر نصیر در نقش دکتر، بهروز رهبری فرد در نقش خسرو خاردار یا ادی، نوشین تبریزی در نقش مهگل همسر ناصر، کاظم نوربخش در نقش ابی، محمد شیری بازیگر مهمان در قسمت ۱۳، محمد شعبان‌پور در نقش سروان دموچی، دیبا زاهدی در نقش سالومه، سپیده بیگلری در نقش سرهنگ.

زمان پخش سریال روزی روزگاری مریخ

سریال روزی روزگاری مریخ هر هفته سه شنبه‌ها سایت ۸ صبح از پلتفرم نماوا و فیلیمو قابل مشاهده است. برای مشاهده سریال‌های ایرانی همچنین می‌توانید به سایت فیلمیز مراجعه کنید. این سریال مناسب سنین بالای ۱۲ سال است و مدت زمان پخش آن کمتر از یک ساعت است. بامداد افشار آهنگساز این سریال بوده و طراح لباس آن ماهرخ سلیمانی‌‌پور است. فردی که توانسته با طراحی‌های لباس عجیب و غریبش، حال و هوای فضای غیرزمینی فیلم را بهتر نشان مخاطب دهد و رنگ و بوی این سریال را به سریال‌های علمی و تخیلی بیشتر نزدیک کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندی ها

خواندنی ها