کد خبر: 662451
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۶ ۱۲:۵۶:۰۶
| |

سردار قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه:

مقاومت اکنون در سطح منطقه صاحب تصمیم و تشخیص است

​فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: امروز مقاومت در سراسر منطقه هر کدام ساختار مستقل و مناسب خود را دارند و مرحله به مرحله رشد کرده‌اند و امروز تمام ارکان جبهه مقاومت در مسیر حق علیه باطل هستند.

مقاومت اکنون در سطح منطقه صاحب تصمیم و تشخیص است
کد خبر: 662451
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۶ ۱۲:۵۶:۰۶

سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه در دیدار با خانواده سردار وجیه‌الله مرادی از پیشکسوتان فقید دفاع مقدس در بابلسر با بیان اینکه نیروی مقاومت اکنون در سطح منطقه صاحب تصمیم و تشخیص است، اظهار داشت: امروز مقاومت در سراسر منطقه هر کدام ساختار مستقل و مناسب خود را دارند و مرحله به مرحله رشد کرده‌اند و امروز تمام ارکان جبهه مقاومت در مسیر حق علیه باطل هستند.

به گزارش جماران، وی به نقش سردار وجیه الله مرادی از پیشکسوتان فقید دفاع مقدس در پرورش نیروهای مقاومت اشاره کرد و افزود: سردار مرادی جزو انسان‌های ارزشمند، خدمتگزار و بی‌نام و نشان بود و حدود ۳۵ سال پیش مسئولیت سنگینی را در جبهه‌های جنگ داشت، منتهی خیلی از افراد حتی خانواده‌اش هم نمی‌دانند که ایشان یک مسئول مؤثر در جنگ بوده است.

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره اینکه سردار مرادی در دوره دفاع از حرم جزو جلودارها بود، تصریح کرد: سردار مرادی جزو جایگاه‌هایی بود که در پرورش نیروهای مقاومت نقش مؤثری داشت.

به نوشته تسنیم، فرمانده جبهه مقاومت، همرزم سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، از فرماندهان دوران دفاع مقدس و نیروی قدس سپاه پاسداران، جانشین یگان نیروهای مخصوص امام علی (ع)، از فرماندهان عالی‌رتبه مبارزه با تروریست و فرمانده دژبان کل سپاه پاسداران از سوابق سردار مرادی است.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها