کد خبر: 661694
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۹ ۱۹:۰۰:۰۰
| |

کنایه روزنامه جمهوری اسلامی به دولتمردان؛ با قلب‌ها ارتباط برقرار کنید نیازی به اسطوره‌سازی نیست

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: دولتمردان اگر با قلب‌ها ارتباط برقرار کنند، بر تمام رسانه‌ها حتی فضای مجازی غلبه خواهند کرد. در چنان شرایطی هیچ نیازی به اسطوره‌سازی، توسل به ظواهر و داستان‌سرائی برای موفق جلوه دادن افراد مورد نظر خود نخواهند داشت و به این واقعیت ایمان می‌آورند که مُشک آنست که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید.

کنایه روزنامه جمهوری اسلامی به دولتمردان؛ با قلب‌ها ارتباط برقرار کنید نیازی به اسطوره‌سازی نیست
کد خبر: 661694
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۹ ۱۹:۰۰:۰۰

روزنامه جمهوری اسلامی به اسطوره‌سازی از ابراهیم رئیسی واکنش نشان داد.

به گزارش جمهوری اسلامی، غفلت بزرگ دولتمردان در عصری که ارتباطات حرف اول را می‌زند اینست که قدرت شگفت‌انگیز فضای مجازی را نادیده می‌گیرند. آنها تصور می‌کنند با در اختیار داشتن رسانه ملی و چندین روزنامه و نشریه وابسته به خود می‌توانند افکار عمومی را در قبضه قدرت خود داشته باشند و به همان مسیری هدایت کنند که می‌خواهند.

این روزنامه افزوده است: با اینکه در ایران برخلاف کشورهای همسایه، رادیو و تلویزیون در انحصار دولت و حکومت است، فضای مجازی اکنون افکار عمومی را در اختیار دارد و در شکل دادن به نقشه راه برای اکثریت مردم، پیروزمندانه به پیش می‌تازد. از این بابت نه‌تنها خرسند نیستیم بلکه نگرانیم ولی نگرانی بالاترمان اینست که دولتمردانمان حاضر نیستند با پذیرفتن واقعیت‌های جامعه، نگاه خود به مقولاتی مانند فرهنگ، هنر و مطبوعات را تغییر بدهند و کاری کنند که حرف و حکم و نظرشان بر دل‌ها بنشینند و با مردم و اصحاب رسانه ارتباط قلبی برقرار کنند نه ارتباط خشک مبتنی بر فرمول‌های بخشنامه‌ای.

جمهوری اسلامی نوشت: دولتمردان اگر با قلب‌ها ارتباط برقرار کنند، بر تمام رسانه‌ها حتی فضای مجازی غلبه خواهند کرد. در چنان شرایطی هیچ نیازی به اسطوره‌سازی، توسل به ظواهر و داستان‌سرائی برای موفق جلوه دادن افراد مورد نظر خود نخواهند داشت و به این واقعیت ایمان می‌آورند که مُشک آنست که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها