کد خبر: 660425
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۷ ۱۲:۰۰:۱۷
| |

سردار قاآنی:

فرانسه و آلمان و انگلیس همه امکانات خود را برای مقابله با عملیات وعده صادق به کار گرفتند؛ حسابشان سر جای خودش باقی است

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ناتو و غرب برای مقابله با عملیات وعده صادق همه امکانات خود را به کار گرفتند، گفت: فرانسه، آلمان و انگلیس که شب عملیات وعده صادق هواپیما آوردند فکر نکنند همه چیز تمام شد، حساب آنها سرجای خودش است.

فرانسه و آلمان و انگلیس همه امکانات خود را برای مقابله با عملیات وعده صادق به کار گرفتند؛ حسابشان سر جای خودش باقی است
کد خبر: 660425
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۷ ۱۲:۰۰:۱۷

سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در اربعین شهادت سردار سرلشکر محمدهادی حاجی رحیمی از شهدای حمله موشکی روز ۱۳ فروردین رژیم جنایتکار صهیونیستی به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق، عملیات «وعده صادق» را دارای ویژگی‌های خاص عنوان کرد و گفت: در دریای سیاه ۷-۸ گروه ناو مستقر شدند تا جلوی عملیات را بگیرند و بیش از ۲۰۰ هواپیما از شب عملیات تا پایان در آسمان منطقه بودند. متراکم‌ترین نقطه دنیا به واسطه پدافند هوایی منطقه بود که ما عملیات کردیم در تاریخ پیدا نمی‌کنیم.

به گزارش ایرنا، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در این عملیات جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا که خود را برای دفاع از رژیم اسرائیل تکه و پاره می‌کرد رسما اعلام کرد وارد درگیری نخواهد شد.

وی افزود: موشک‌ها و پهپادهای انقلاب اسلامی از ایران شلیک شد و همه با چشم خودشان دیدند ولی این قدرت مقاومت و متعلق به تمام مسلمانان روی کره زمین بود.  

فرمانده نیروی قدس سپاه ادامه داد: رژیم صهیونیستی فکر می‌کرد که اگر بگوید ۹۹ درصد موشک‌ها و پهپادها را در تاریکی شب زده است و همه باور می کنند. مردم جهان به کنار، خودشان تا ۱۰ روز قبل از ۹۹ درصد به ۷۴ رسیدند. مهم این است که یک نظامی اراده می‌کند کاری را که هیچ کس در دنیا جرات تصمی‌ گیری آن را هم ندارد انجام دهد این مهم است برای انقلاب و نظام و مقاومت است.

سردار قاآنی با بیان اینکه آمریکا، رژیم صهیونیستی و غرب کوچکتر از آن هستند که جلوی جبهه مقاومت بایستند، گفت: در حالی که پس از شهادت مستشاران ما زیر سخت‌ترین فشارها بودیم اما با صبر و تدبیر عمل کردیم. نظام جمهوری اسلامی تدبیر دارد و با تدبیر حرکت می‌کند.

سردار قاآنی، عملیات وعده صادق را مقاومتی دانست و گفت: هنوز شناخت عمق عملیات طوفان‌الاقصی و وعده صادق که ایران با اقتدار و با صلابت انجام داد زمان می‌خواهد تا معلوم شود چیست.  دشمنان بهتر از دوستان فهمیدند در عملیات وعده صادق چه ضربه ای خورده‌اند.

فرمانده نیروی قدس افزود: همه دوربین‌های جهان روی منطقه عملیات زوم شده بود و ایران اسلامی با اقتدار عملیات را انجام داد.

سردار قاآنی با بیان نبرد با سنگ ۳۰ سال پیش با فرماندهی شهید سلیمانی و امثال حاج رحیمی امروز به طوفان الاقصی ختم شده است، گفت: وقتی طوفان الاقصی شروع شد همه تحلیلگران نظامی حداکثر زمان ایستادگی فلسطینی‌ها را ۲ ماه تخمین می‌زدند ولی بیش از ۷ ماه است که طول کشیده است. نیروهای مقاومت هم اعلام می‌کنند امروز وضع ما با اندک تغییری مثل شروع طوفان‌الاقصی است.

فرمانده نیروی قدس یادآور شد: صهیونیست‌ها یک روز شنیده بودن از شکر می‌توان موادی تولید کرد که به درد میدان نبرد می‌خورد. صهیونیست‌ها از ترس تولید موشک مدت‌ها نمی گذاشتند شکر وارد غزه شود. بنابراین هر چه در غزه هست تولید خودشان در سرزمینی محاصره شده است.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها