کد خبر: 659917
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۲ ۱۳:۲۵:۵۴
| |

امضای تفاهم‌نامه میان سازمان انرژی اتمی و حوزه علمیه + جزئیات

تفاهم‌نامه‌ای‌ میان محمد اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی ایران و آیت‌الله اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با هدف هم‌فکری و هم‌افزایی، حمایت و همکاری دو مجموعه و نیز بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌ها و ظرفیت‌های علمی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، هنری، رسانه‌ای، بین‌المللی، ارتباطی، راهبردی و مدیریتی دو نهاد به امضا رسید.

امضای تفاهم‌نامه میان سازمان انرژی اتمی و حوزه علمیه + جزئیات
کد خبر: 659917
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۲ ۱۳:۲۵:۵۴

معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در جریان سفر اعضای هیات دولت سیزدهم به استان قم با آیت‌الله اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور دیدار کرد. 

به گزارش جماران، طبق اعلام مرکز دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران؛ محمد اسلامی، معاون رییس‌جمهور در جریان سفر اعضای هیات دولت سیزدهم به استان قم با آیت‌الله علیرضا اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور و امام جمعه موقت قم  دیدار و گفت وگو کرد.

در حاشیه این دیدار تفاهم‌نامه‌ای‌ میان محمد اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی ایران و آیت‌الله اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با هدف هم‌فکری و هم‌افزایی، حمایت و همکاری دو مجموعه و نیز بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌ها و ظرفیت‌های علمی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، هنری، رسانه‌ای، بین‌المللی، ارتباطی، راهبردی و مدیریتی دو نهاد به امضا رسید. 

همچنین در این نشست تفاهم‌نامه همکاری میان سیدپژمان شیرمردی مدیرعامل شرکت توسعه کاربرد پرتوها و حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمفید حسینی، معاون ارتباطات و بین‌الملل حوزه‌های علمیه نیز منعقد شد.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
 • ناشناس ارسالی در
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

  جل الخالق

 • ناشناس ارسالی در
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

  طغاری بشکند ماستی بریزد جهان گردد به کام کاسه لیسان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  خواندنی ها