کد خبر: 659841
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۲ ۰۸:۵۵:۲۳
| |

عضو شورای نگهبان پس از برائت جستن از فرزندش مهدی خزعلی چگونه روزگار گذراند؟

روزنامه اعتماد در گزارشی ماجرای «طرید» شدن مهدی خزعلی را روایت کرده است.

عضو شورای نگهبان پس از برائت جستن از فرزندش مهدی خزعلی چگونه روزگار گذراند؟
کد خبر: 659841
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۲ ۰۸:۵۵:۲۳

روزنامه اعتماد در گزارشی ماجرای «طرید» شدن مهدی خزعلی را روایت کرده است.

به گزارش اعتماد، در بخش‌هایی از این گزارش آمده:

به روایت «انسیه» خانواده خزعلی 9 خواهر و برادر داشته است: « ۹ خواهر و برادر بودیم که یکی از برادرانم به مقام رفیع شهادت نائل شدند و سال‌ها بعد خدا باز یک برادر دیگر به ما داد که البته فاصله سنی این برادر با بچه‌های دیگر زیاد شد».

با این وجود در سال‌های اخیر نام دو دختر از میان دختران خانواده خزعلی با موضوعات روز زنان گره خورده است؛ انسیه و کبری. هر کدام با موضع‌گیری‌های خاص خود در سال‌های اخیر بارها در مرکز توجه بودند و البته در غائله فرزندان‌شان و زندگی آنها خارج از کشور هر دو خواهر در دایره نقد برادر دیگر - مهدی- قرار گرفتند. برادری که به گفته انسیه «طرید» است!

همانطور که در شهریور سال 1395 به عنوان رییس دانشگاه الزهرا در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس فضای بین پدر و مهدی را به روایت خود اینگونه بیان کرده است: «برای پدر، سخت‌تر از شهادت برادرم، برائت جستن از برادر دیگرم بود. با اینکه پدر فوق‌العاده به او علاقه داشتند و دایما نصیحتش می‌کردند، اما وقتی بحث نظام و انقلاب پیش آمد، با وجود اینکه در چهره پدر می‌دیدم چه رنجی را تحمل می‌کردند، اما ایستادگی کردند، در حالی که شهادت برادر دیگرم را با روی گشاده و راحت پذیرفتند، اما این یکی را با فشار، ناراحتی و درد تحمل کردند. با اینکه سعی می‌کردند به روی خودشان نیاورند، ولی کاملا حس می‌شدکه بسیار از این مساله رنج می‌بردند. بعد از اینکه از رفتار و منش برادرم برائت جستند، به شوخی می‌گفتند: « تا حالا پدر شهید بودم، حالا شده‌ام پدر طرید!»

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
  • بوی قورمه وسبزی ارسالی در
    شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

    حاج آقا درسته خیلی قیمه به خوردش داده ا ی ولی از قرار معلوم مخش بوی آبگوشت نمیدهدکله پوکش بوی قرمه سبزی میدهد.خدا کند تاکتیکی باشه شخصیتش و به دامان اسلام ناب محمدی برگردد و دل شما و ما را شاد کند.موقع تقیه گذشته خودی و غیره خودی مشخصه دیگه چه مرضی دارد خدا عالم است.

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها