کد خبر: 658955
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۲ ۰۸:۳۰:۰۰
| |

دیوید کامرون:

اینکه بخواهیم سپاه را در فهرست تروریستی قرار دهیم در راستای منافع‌مان نیست

وزیر خارجه انگلیس با اعلام این‌که کشورش خواستار حفظ روابط دیپلماتیک با ایران است، تأکید کرد که قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست موسوم به تروریسم در راستای منافع لندن نیست.

اینکه بخواهیم سپاه را در فهرست تروریستی قرار دهیم در راستای منافع‌مان نیست
کد خبر: 658955
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۲ ۰۸:۳۰:۰۰

دیوید کامرون وزیر خارجه انگلیس با اعلام این‌که کشورش خواستار حفظ روابط دیپلماتیک با ایران است، تأکید کرد که قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست موسوم به تروریسم در راستای منافع لندن نیست. 

به گزارش ایلنا به نقل از اسکای نیوز، کامرون گفت که گام‌هایی که لندن تا کنون برداشته است، کافی بوده و «تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران» می‌تواند به قطع روابط دیپلماتیک با تهران منجر شود.

وی در واکنش به برخی درخواست‌ها برای قرار دادن سپاه در فهرست موسوم به تروریسم، تأکید کرد که این امر ضرورتی ندارد و وضعیت فعلی این نهاد که به طور کامل تحریم شده است، موضعی به اندازه کافی قوی است. 

کامرون که خطاب به کمیته روابط بین الملل و دفاع مجلس اعیان انگلیس صحبت می‌کرد، افزود: «همه کارهایی که باید انجام دهیم تا بر ایران فشار بیاوریم و مطمئن شویم که در جایی که غیرقانونی عمل می‌کنند، می‌توانیم علیه آنها عمل کنیم، از طریق رژیم تحریم‌ها که آن را تقویت کرده‌ایم، در حال حاضر انجام شده است». 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها