کد خبر: 657314
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۷ ۲۱:۴۵:۰۶
| |

هشدار جدی نسبت به خطر نفوذ: نفوذی‌ها را در میان خودی‌ها جستجو کنیم؛ روی دیوار اس۳۰۰ هم یادگاری ننویسیم

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: نفوذی را باید در میان خودی‌ها جستجو کرد. در نزدیکترین حلقه دوستان. همان‌ها که می‌شنوند حرف‌ها را. آشنایند با کدها و نشانه‌ها. آنان در خیابان نیستند در خانه خود ما هستند. در سوریه و لبنان که جاسوس روان است، کسی را به دوستی نگیریم. روی دیوار صاحبان اس300 و اس400 هم که هنگام حمله دشمن به خواب می‌روند یادگاری ننویسیم.

هشدار جدی نسبت به خطر نفوذ: نفوذی‌ها را در میان خودی‌ها جستجو کنیم؛ روی دیوار اس۳۰۰ هم یادگاری ننویسیم
کد خبر: 657314
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۷ ۲۱:۴۵:۰۶

روزنامه جمهوری اسلامی نسبت به شناسایی نفوذی‌ها به شدت تاکید کرد. 

به گزارش جمهوری اسلامی، جوابِ رد شدن صهیونیست‌ها از خط قرمز مان راقاطعانه با صدها موشک و پهپاد و با عبور تنبیه‌کننده از خط وط قرمزشان پاسخ دادیم. چه این ماجرا به پایان برسد و یا خدای نکرده با جنون آنان ادامه یابد، ما باید دیوار خانه خود را بلند و مقاوم کنیم. اولین قدم هم این است که منفذ‌ها را بکاویم، بیابیم و چنان ببندیم که هیچ نفوذیی نتواند راهی در آن برای خود باز کند. ما از نفوذی‌ها کم ضربه نخورده‌ایم. آنچه در کنسولگری در دمشق اتفاق افتاد، فقط آخرین نمونه ماجرا بود و الّا از اول انقلاب تا کنون هرجا ضربه خورده ایم، پای نفوذی‌ها در میان بوده است. 

این روزنامه سپس نوشته است: نفوذی را باید در میان خودی‌ها جستجو کرد. در نزدیکترین حلقه دوستان. همان‌ها که می‌شنوند حرف‌ها را. آشنایند با کدها و نشانه‌ها. آنان در خیابان نیستند در خانه خود ما هستند. این بار بیاییم و داستان را از آول به آخر بخوانیم. چه کسانی از رفتنِ سردار زاهدی مطلع بودند؟ علامت سوال را جلوی تک به تک‌شان بگیریم و جواب‌شان را عیار بسنجیم تا معلوم شود دهان و کلمات کدامشان بوی خیانت دارد. به دیوار شبه دوستان هم تکیه نکنیم. در سوریه و لبنان که جاسوس روان است، کسی را به دوستی نگیریم. روی دیوار صاحبان اس300 و اس400 هم که هنگام حمله دشمن به خواب می‌روند یادگاری ننویسیم. روی پای خود بایستیم. برای همراهی تمام ساحتی ملت هرچه می‌توانیم هزینه کنیم. فقط ایرانی است که در دفاع از ایران تا پای جان می‌ایستد. فقط ملت است که پای این مُلک جان می‌دهد. به این ملت و نگاه و نظرش احترام بگذاریم. اینان که برخیزند، همه دشمنان یکی بعد از دیگری خواهند نشست. هوشیاری هم یعنی اعتلای هارمونی و تقویت همراستایی در این ملت. این می‌تواند قدرت بازدارندگی ما جاودانه کند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها